Sabres pārtrauc septiņu zaudējumu sēriju pret Lightning, uzvarot ar 5:1

Bufalo 'Sabres' aizvadīja grūtu otro periodu, pirmdien KeyBank Center laukumā uzvarot Tampabejas 'Lightning' ar 5:1.

kā zemnieku almanahs prognozē laika apstākļus

Spēles statistika

Kreigs Andersons bija spēcīgs starp caurulēm, apturot 35 šāvienus. Uzvara Andersonam bija 294. uzvara karjerā, tādējādi viņam vienīgajam piederot 40. vieta NHL vēsturē vārtsargu uzvarās.

Otrā perioda beigās Dreiks Kagiula guva vārtus ar iespējamo spēles uzvarētāju, panākot neizšķirtu 1:1. Divreiz pa vārtiem meta Viktors Olofsons, bet pa vārtiem guva arī Vinnijs Hinostroza un Roberts Hegs.

Alekss Kilorns guva vienīgos Tampabejas vārtus, bet Braiens Eliots atvairīja 20 atvairīšanas, gūstot 23 pretinieku metienus.

Bufalo spēka paņēmiens bija 0 pret 1, savukārt soda sitiens atkal bija perfekts, panākot 2 pret 2.