Markusa Vitmena zēni apdullināti Eivonā, jo Braves papildlaika trillerī izcīna C1 klases titulu

Galvenais treneris Gregs O’Koners un viņa pārstāvētais Markuss Vitmens Wildcats ir cīnījušies visas 2021. gada sezonas smagajā Finger Lakes East regulārajā sezonā un kā izbraukuma karotāji visā izslēgšanas spēlēs. Viņi atklāja sekciju spēli ar braucienu uz Ganandu, pirms atvudas ģimnāzijā uzvarēja Lions, kas atrodas pirmajā vietā. Viņi atkal dotos ceļā, lai sestdienas vēlā pēcpusdienā Avonas vidusskolā stātos pretī B2 klases sekciju čempionu Avon V sadaļas C1 zēnu čempionāta spēlē.

Wildcats arī aizstāvēja čempionu titulu, pirms gada izcīnot pirmo titulu kopš 1976. gada. Markusam Vitmenam tā bija trešā spēle pēc kārtas, zaudējot C.G. Finnijs 2019. gadā un pagājušajā sezonā uzvarēja Red Jacket par čempiontitulu C1 klasē. Visi pieci vecākie Vitmena iesācēji bija galvenie 2019.–2020. gada komandas līdzstrādnieki, un otrs sadaļas reklāmkarogs būtu bijusi ideāla viņu veiksmīgās vidusskolas basketbola karjeras kulminācija. Tomēr sportā, tāpat kā dzīvē, ne katrai pasakai ir stāstu grāmatas beigas.

Zaļās dienas tūres biļetes 2017

Markuss Vitmens ieguva priekšlaicīgu vadību, ko viņi noturēja visu pirmo puslaiku, līdz 2. ceturtdaļas beigās Avon ieguva puslaika pārsvaru ar 25:24.

Vitmens iznāca un atgūtu vadību, kas vairākas reizes mainītu īpašnieku, pirms Wildcats pārņēma vadību, saglabājot 5 punktu pārsvaru, kad līdz bumbas spēlei bija atlikušas tikai 16 sekundes.

Ienākošajā izspēlē Avon junioru vīrs Zaks Kolvins samazināja deficītu līdz 3 punktiem, kad bija atlikušas 14 sekundes. Lai sasniegtu bonusu, Avon būtu jāizlaiž vairāki pārkāpumi, pirms Vitmena nosūtīšanas uz soda metienu līniju, kad atlikušas nedaudz vairāk par 7 sekundēm. Pēc netrāpīta priekšgala viens un viens, Eivons atsitās un bumba nonāktu vecākā Džeidena Kurtemanša rokās, kurš metās neticami 25 pēdu garumā, lai spēli tiktu pagarināts. Tas bija Kurtmanša pirmais grozs spēlē, un tas kādu laiku paliks atmiņā Eivonā, kā arī Vitmenā.

tiek pagarināts īres moratorijs

Apskatiet pēdējās 7 sekundes no Batavia Daily News raidījuma:

Pagarinājumā Avon spēja nostiprināties vadībā un galu galā noturēt uzvaru ar 61:56 un iegūt V sadaļas C1 klases titulu.

Cieši spēlē soda metieni vienmēr ir svarīgi, un tas bija galvenais, kas izcēlās rezultātu grāmatā, jo Avon ieguva 13:15, kamēr Vitmass bija tikai 1:7 no labdarības līnijas.

Raiens Hērods Wildcats guva 17 punktus, tostarp četrus trīspunktniekus, bet pēc tam zaudēja pretinieku laukumā, bet Noa Hildrets un Džordans Lahue katrs guva 12 punktus.

Pirmkursnieks Maikls Roulends Avon komandā guva 19 punktus, bet Zeks Kolvins guva 17, bet jaunākais Endrjū Roulends guva 13 punktus.