Lyons zaudē Caledonia-Mumford savvaļas C klases štata spēlē

Lionas 'Lions' sezona noslēdzās trešdienas vakarā, kad C klases štata spēlē 'State Play-In' spēlē pagarinājumā ar 78:73 piekāpās Caledonia-Mumford Raiders Ņūarkas vidusskolā.

Caledonia-Mumford sāka karsti un pirmās ceturtdaļas beigās izvirzījās vadībā ar 20:14. Taču Lions ātri atbildēja un tikai dažas minūtes otrajā ceturtdaļā izvirzījās vadībā. Puslaika pārtraukumā spēles rezultāts bija neizšķirts - 32 ab. Trešajā ceturtdaļā 'Raiders' pārspēja 'Lions' ar 20:15. Tomēr ceturtajā ceturtdaļā 'Lyons' noturēja 'Caledonia-Mumford' tikai 13 punktus, un Džastins Smits pēc atspēlēšanās pie skaņas signāla ievadīja spēli pagarinājumā. 'Lions' pagarinājumā apgrieza bumbu izšķirošajās vietās, un 'Raiders' noturēja šo uzvaru pārsvarā Lionas draudzīgas publikas priekšā.

Vins Molisani Raiders labā guva 29 punktus. Kails Veids finišēja ar 19. Džo Laursens ieguva 13.

20 no saviem 24 punktiem Lyons labā guva Džastins Smits otrajā puslaikā. Šī viņam bija pirmā spēle kopš janvāra sākuma. Horace Betts pievienoja 15, bet pirmgadnieks J.C. Walker finišēja ar 12.

Sestdien Bufalo štatā Far West Regionals Caledonia-Mumford uzņems VI sadaļas čempioni Middle Early College. Tā būs Raiders pirmā reģionālā parādīšanās kopš 1979. gada. (ATJAUNINĀJUMS: NYSPHSAA ir atlikusi savus ziemas čempionātus uz nenoteiktu laiku)