Hobārtas lakrosā ar 11:10 uzvar Braientu

Hobārtas koledžas otrā kursa vārtsargs Kevins Holtbijs atvairīja karjeras rekordu, atvairīja 23 pretinieku metienus, šodien ar 11:10 uzvarot Ziemeļaustrumu konferences vīriešu lakrosā Braienta universitāti. Hobārta uzlabojās līdz 3-1 kopumā un 3-1 NEC, bet Bulldogs piedzīvoja četru uzvaru sēriju, kas noslīdēja līdz 5-2, 3-1.

Holtbijs ceturtajā ceturtdaļā noturējās un atvairīja 10, tostarp divus atvairīja pēdējā minūtē, kad Hobārta realizēja pāris soda sitienus, saglabājot vienu vārtu pārsvaru. Viņa 23 pieturās ir visvairāk valstsvīra pieturu, kopš Makss Silberlihts '10 ierakstīja 23 atvairītus pret Sirakūzām 2010. gada 23. martā.

vai slimnīcām ir jāziņo par suņu kodumiem

Vecākais uzbrucējs Tomijs Mots, kurš šajā dienā guva četrus punktus divās spēlēs pret Braientu, guva četrus punktus, izceļoties ar trim vārtiem un rezultatīvu piespēli. Vecākais uzbrucējs Raiens Ārčers un jaunākais pussargs Bredlijs Simss guva pa diviem vārtiem. Otrā kursa pussargs Adams Šī guva sešas komandas rekorda bumbas zem groziem.

kas ir labākais nezāļu detoksikācijas līdzeklis

Braients, kurš šīs nedēļas ASV lakrosa Top 20 ieņēma 19. vietu un saņēma balsis gan treneru, gan mediju aptaujās, ieguva Trevora Veingartena hat trick. Pirmo gadu uzbrucējs Logans Makgoverns arī aizvadīja trīs punktu dienu ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Neitans Laliberte piešķīra Braientam pārsvaru ar 15:9 un savāca 11 bumbas zem groziem. Otrā kursa students Lūks Karačiolo atvairīja 14 metienus.

Pēc pirmās ceturtdaļas spēlēšanas, panākot neizšķirtu 3:3, Bulldogs otrajā freimā ar 4:1 pārspēja Statemen, puslaika vadībā panākot 7:4. Braients guva vārtus, izvirzoties vadībā, un trīs minūtes vēlāk dubultoja savu pārsvaru. Otrā kursa uzbrucējs Trojs Bārtelms guva savus šī gada pirmos vārtus, lai palēninātu 'Bulldogs' tempu, bet Veingārtens guva abpusēji vārtus, dodot mājiniekiem pārtraukumā trīs vārtu pārsvaru.