Crunch pieveica Comets, 6:3

Sirakjūsas 'Crunch' izpildīja 43 metienus pa vārtiem, taču šonakt Upštates Medicīnas universitātes arēnā ar 6:3 uzvarēja Jūtas 'Comets'.

Zaudējums pārtrauc trīs uzvaru sēriju un noved pie Crunch līdz 4-3-1-0 sezonā un 0-2-0-0 sezonas 14 spēļu sērijā pret Comets.

Vārtsargs Hugo Alnefelts 'Crunch' labā atvairīja 21 no 27 metieniem, bet Niko Douss guva uzvaru ar 40 atvairītajiem 'Comets' vārtiem. Sirakūzu īpašās komandas panāca 2 pret 7 spēka paņēmienā un 1 pret 3 soda sitienos.

Rezultātu 'Comets' atklāja ar spēka paņēmiena vārtiem 6:03. Neits Šnārs piespēlēja ripu Čeisam De Leo pie vārtu līnijas. Viņa piespēle pāri zonai pēc tam lika Taisam Tompsonam izdarīt sitienu no kreisās malas. Divas minūtes vēlāk 'Crunch' panāca izlīdzinājumu, kad Geidžs Gonkalvess no labā apļa pārspēja Dausu daļējā spēlē 2 pret 1 ar Geibu Dumontu.

Utica atguva vadību, gūstot trīs abpusēji vārtus, sākot no vidusdaļas. 9:57 Greiems Klārks nosūtīja padevi būra priekšā, lai Jespers Bokvists piedalītos no labā apļa apakšas. Mazāk nekā minūti vēlāk Tompsons atzīmēja savu otro nakti, izmantojot otro iespēju. Tompsons savu 'hat trick' pabeidza pulksten 11:48, kad no kreisā apļa augšdaļas izrāva vienreizējo sitienu un izvirzīja Comets vadībā ar 4:1.

12:46 Sirakūzas pievienoja spēka paņēmiena vārtus, kad Čārlzs Hadons apraka vienreizējo sitienu no labā apļa, bet 23 sekundes vēlāk Jūtika atbildēja ar Ārna Talvitija ātrā sitienu.

Trešajā periodā Crunch panāca vēl vienu vārtu pārsvaru 3:57. Dumonts pārgrieza spraugu, lai novirzītu Aleksa Grīna sitienu garām Dausam un atvilktu Sirakūzu divu attālumā.

Jutika apslāpēja atgriešanās mēģinājumu pulksten 13:47, kad Bokvists atmeta piespēli De Leo, lai raidītu mājās no kreisās malas.