MARAUDERS UZVAR: Viljamsons atved mājās zēnu C1 klases futbola titulu

Drēgnais un vēsais laiks iestājās Boys C1 Section V čempionāta spēlei šajā pēcpusdienā, un Williamson Marauders cerēja saglabāt siltumu, meklējot vēl vienu sekcijas kroni. Pēc tam, kad 2020. gadā neiekļuva finālā un 2019. gadā, Marauders šajā dienā ieradās ar vienu mērķi.

Kamēr sacensību pirmās 10 minūtes uz tablo bija klusas, Viljamsona spēlētājs Džons Nails pie 13 collu atzīmes salauza vārtu gūšanas burbuli. 15 minūtes vēlāk pirmajā puslaikā Rets Storms piespēlēja Trojs Ingrams un guva otros Maraudera vārtus pie 28 minūtes.

Pēc tam vārtu guvums apklusa gandrīz 40 spēles minūtes, kad Geneseo mēģināja atspēlēties. Džons Nails guva savus otros vārtus, tuvojoties otrā puslaika 22 minūtei, un tas ir potenciāls apdrošināšanas mērķis. Tairons Vokers asistēja abos Nīla vārtu guvumos.

Ženēzo spēja gūt vārtus pie Ītana Beneta 28. punkta, tomēr Viljamsona pārsvars būtu pārāk liels, lai no tā atspēlētos. Laiks beidzās, un Viljamsons izcīnīja C1 klases titulu ar 3-1.

Šis tituls Viljamsonam ir pirmais kopš 2013. gada, kas noslēdza trīs titulus, sākot ar 2011. gadu. Tagad Viljamsons otrdien tiksies ar Kendelas un Kešekvas uzvarētāju C klases štata kvalifikācijas kārtā, vietā un laikā. noteikts.