Viljams Smits lauka hokejā ar 2:0 zaudē Liberty League atklāšanas spēlē pret Ročesteras U

ROCHESTER, N.Y. .—Viljama Smita koledžas lauka hokeja komanda savā sezonas pirmajā konferences spēlē ar 2:0 piekāpās Ročesteras Universitātei. Tagad Herons atrodas pie 6:2 sezonā ar 0:1 bilanci Liberty League.
Piektdienas vakara spēle starp Herons un Yellowjackets ceturtajā ceturtdaļā noritēja līdzvērtīgi. Abi pārkāpumi izraisīja spiedienu pēdējās 15 minūtēs, ierakstot astoņus no 12 spēles metieniem. Juniors visas 60 minūtes nospēlēja Herons vārtos, atvairot vienu reizi naktī.

Spēļu mirkļi:

• Ročestera izlauzās 53. minūtē, pateicoties pirmkursniecei Anijai Arseno, kura no viena jarda piesita sitienam vecākās Karīnas Bridžeres piespēles dēļ.
  • Pēc Ročesteras vārtiem Herons izdarīja spiedienu, nopelnot divus soda stūrus, kā rezultātā Herons izdarīja piecus metienus. Vecākā Mērija Keita Brevarda izvirzījās vadībā ar diviem metieniem uzbrukuma sērijā. Vecākā Makenzija Vodka, jaunākā Sofija Patillo un otrā kursa studente Rebeka Mantione guva vienu sitienu Herons vēlīnā uzbrukuma sitiena laikā.
  • 57. minūtē Yellowjackets būtu lieliska iespēja, jo Maeve Fogarty nopelnīja breikbumbu pēc tam, kad viņa ieguva savā īpašumā nepareizi apstrādātu Herons piespēli. Makkormiks noliegtu, ka Fogartijs izkļūtu no savas līnijas un nopelnītu labu atvairīšanos.
  • Kad līdz cīņas beigām bija atlikušas 30 sekundes, Bella Militi pievienoja Yellowjackets sekundi pēc Meive Fogartija rezultatīvas piespēles, lai nofiksētu Ročesteras uzvaru.