Ročesteras apgabals

Rochester Red Wings edge Syracuse Mets sērijas atvēršanas spēlē

Otrdienas vakarā NBT Bank stadionā Rochester Red Wings sērijā ar 3:2 uzvarēja Syracuse Mets. Tomijs Romero sāka Rochester un iemeta trīs izslēgšanas spēles. Harols Gonsaless ieguva bumbu Sirakjūsas labā un atdeva pāris skrējienus virs 5 1/3 iningu. Red Wings atklāja rezultātu… Vairāk Ročesteras Red Wings malas Sirakjūsas Mets sērijā
Ročesteras Red Wings pārspēj Sirakjūsas Metsu rezultativitātes ziņā

Trešdienas vakarā NBT Bank stadionā Rochester Red Wings pārspēja Sirakūzu Mets ar 15:8. Līdz ar uzvaru Ročestera aizvadījusi pirmās divas spēles šajā sešu spēļu sērijā. 'Red Wings' uzbrukumu vadīja Džeiks Alu, kurš divas reizes atspēlēja mājās un guva piecus rezultativitātes punktus. Lielu lomu spēlēja arī Lūcijs Fokss, jo viņš… Vairāk Ročesteras Red Wings pārspēj Sirakjūsas Metsu rezultativitātes afērā
Džeika Alu grandiozais slams paceļ Ročesteras Red Wings garām Lehigh Valley

Džeika Alu 'Grand Slam' sērijā otrdienas vakarā 'Frontier Field' pacēla Rochester Red Wings garām Lehigh Valley IronPigs. Alu trešā ininga 'Grand Slam' noslēdza piecu skrējienu trešo maiņu. Viņam tas bija devītais mājas skrējiens sezonā un piektais pēdējās sešās spēlēs. Rezultātu atklāja Teilors Gušue… Vairāk Džeika Alu Grand Slam turnīrs paceļ Ročesteras Red Wings garām Lehigh Valley
Ročesteras Red Wings kruīzs gar Lehigh ieleju

Trešdienas pēcpusdienā Frontier Field Rochester Red Wings brauca garām Lehigh Valley IronPigs ar 10:3. Ročestera pēc diviem iningiem atpalika ar 3:1, taču atspēlējās ar septiņiem bezatbildes gājieniem, nodrošinot trešo uzvaru pēc kārtas. Daniels Džonsons vadīja 'Red Wings' uzbrukumu ar diviem sitieniem un četriem atspēriena sitieniem, ieskaitot ceturto skrējienu mājās… MoreRochester Red Wings kruīzā garām Lehigh Valley
Ročesteras Red Wings pārspēj Lehigh Valley, izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas

Ročesteras Red Wings savu uzvaru sēriju pagarināja līdz piecām spēlēm, piektdienas vakarā Frontier Field laukumā ar 5:1 uzvarot Lehigh Valley IronPigs. Vašingtonas 'Nationals' kreisās malas spēlētājs Makenzijs Gors Ročesterā aizvadīja savu otro rehabilitācijas kursu un iemeta 2 2/3 izslēgšanas spēles. Tonijs Romero atviegloti sekoja un ļāva pārskriet pāri 5… Vairāk Ročesteras Red Wings pārspēj Lehigh Valley, izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas
Notiek publiskas uzklausīšanas par ierosināto RG&E un NYSEG likmju paaugstināšanu

Publiskās uzklausīšanas par ierosināto likmju paaugstināšanu RG&E un NYSEG sākās ceturtdien, 16. septembrī. Klientiem būs jāmaksā ievērojami vairāk par saviem ikmēneša rēķiniem, ja likmes paaugstināšanu apstiprinās Ņujorkas štata Sabiedrisko pakalpojumu departaments (DPS). RG&E un NYSEG prezidents saka, ka likmju paaugstināšana ir nepieciešama, lai uzturētu novecojošu infrastruktūru, atjaunināt… Vairāk Notiek publiskas uzklausīšanas par ierosināto RG&E un NYSEG likmju paaugstināšanu
Rochester Red Wings vēlu pārsvaru zaudēja Lehigh Valley

Ročesteras Red Wings piecu uzvaru sērija tika pārtraukta, sestdienas vakarā Frontier Field laukumā zaudējot Lehigh Valley IronPigs ar 4:3. Rochester izvirzījās vadībā ar 3:1, sasniedzot astoto vietu, kad Lehigh Valley sasniedza trīs piegājienus, lai pārņemtu vadību, un nekad neskatījās atpakaļ, jo noturējās par… Vairāk Rochester Red Wings zaudēja pārsvaru pret Lehigh Valley.
Ročesteras Red Wings zaudēja Bufalo papildu iningā

Savu sezonas pēdējo izbraukumu Ročesteras 'Red Wings' atklāja, otrdienas vakarā Sahlen Field laukumā ar 3:2 zaudējot Bufalo 'Bisons' 10 iningos. Ročestera bija divu spēļu attālumā no uzvaras, kad Konors Sadzeks padevās LJ Talley solo spēlē, kas vienreiz nospēlēja neizšķirtu. Pēc spēles turpinājuma... Vairāk Rochester Red Wings novēlotu pārsvaru, zaudējot papildu iningā pret Bufalo
Ročesteras Red Wings zaudēja Bufalo

Ročesteras Red Wings ceturtdienas vakarā Sahlen Field laukumā ar 10:2 piedzīvoja zaudējumu pret Bufalo Bisons. Līdz ar zaudējumu Bufalo aizvadījusi divas no pirmajām trim spēlēm šajā sešu spēļu sērijā. Ročesterai bija grūti ģenerēt pārkāpumu, jo viņiem bija tikai četri sitieni, un abi skrējieni ierindojās sestajā pozīcijā... Vairāk Ročesteras Red Wings zaudē pret Bufalo.
Logans Verets spīd kā Ročesteras Red Wings pat sērijā Bufalo

Logans Verets iemeta sešas vienas ripas bumbas, palīdzot Ročesteras Red Wings piektdienas vakarā Sahlen Field laukumā ar 5:2 uzvarēt Buffalo Bisons. Līdz ar uzvaru sešu spēļu sērija ir pat pa divām spēlēm. Ročestera ieguva agru 1:0 pārsvaru otrās maiņas beigās… Vairāk Logans Verets spīd, jo Ročesteras Red Wings pat sērija Bufalo.
Ročesteras Red Wings rallijs vēlu, lai uzvarētu Bufalo

Sestdienas pēcpusdienā Sahlen Field Ročesteras Red Wings sagrāva Bufalo Bisons ar 7:4. Ročestera astotajā inningā atpalika ar 4:3, kad Niks Benks izsmēķēja spēli izlīdzinošu RBi singlu. Džeks Danns uzreiz tam sekoja ar divu skrējienu zemes likuma dubultošanos, nodrošinot Red Wings vadību ar 6:4. Ročestera pieveica… Vairāk Rochester Red Wings rallijā vēlu, lai uzvarētu Bufalo
Amerks zaudē Marlies ar 3:1

Ročesteras 'Americans' sestdienas vakarā Coca-Cola Coliseum ar 3:1 piekāpās Toronto Marlies, sadalot divu spēļu setu. Ročestera jau pirmajā periodā izvirzījās vadībā ar 1:0, bet Toronto guva trīs bezatbildes vārtus trešajā periodā, nodrošinot uzvaru. Lukass Rouseks guva vienīgos vārtus Amerks labā,… VairākAmerks zaudē Marlies, 3:1
Amerks atspēlējas, uzvarot Rocket ar 5:1

Ročesteras 'Americans' sestdienas pēcpusdienā Place Bell Arena atspēlējās no piektdienas zaudējuma, uzvarot Laval Rocket ar 5:1. Līdz ar uzvaru Amerks uzlabojās līdz 4-3-0 sezonā. Lavals guva pirmos vārtus spēles pirmajā periodā, bet Rochester atbildēja ar trim vārtiem… VairākAmerks atlēca, uzvarot Rocket ar 5:1.
Amerks zaudē Monsters OT, 6-5

Ročesteras 'Americans' atdeva vēlu trešā perioda vadību un piektdienas vakarā 'Blue Cross' arēnā pagarinājumā ar 6:5 piekāpās Klīvlendas 'Monsters'. Līdz ar zaudējumu Amerks sezonā nokrita līdz 7-4-1-0. Ročestera bija vadībā ar 5:4, kad līdz pamatlaika beigām bija atlikuša tikai nedaudz vairāk kā minūte, kad Klīvlenda panāca neizšķirtu, nosūtot to... VairākAmerks zaudē Monsters OT, 6:5
Frontier Field vairs nav: Inovatīvie datu apstrādes risinājumi Monro apgabalā vienojas par Rochester Red Wings mājas nosaukuma piešķiršanu

Frontier Field oficiāli ir 'Innovative Field'. Innovative Data Processing Solutions, kas ir mākoņpakalpojumu uzņēmums, kas atrodas Henrietā, nekavējoties pārņems vārda piešķiršanas tiesības. Monro apgabala izpilddirektors Ādams Bello otrdien preses konferencē kopā ar inovatīvām amatpersonām paziņoja par to. Līgums starp apgabalu un Innovative nozīmē, ka viņi pārņems… VairākFrontier Field vairs nav: Innovative Data Processing Solutions, Monroe County panāk vienošanos par Rochester Red Wings mājas nosaukumu.
Sabres no Amerks atsauc uzbrucējus Andersu Bjorku, Railiju Šīenu

Bufalo 'Sabres' no Ročesteras 'Americans' atsauca uzbrucējus Andersu Bjorku un Railiju Šīenu pirms otrdienas spēles pret Vankūveras 'Canucks' Kībankas centrā. Bjorks 11 spēlēs ir sakrājis sešus punktus (trīs vārti, trīs rezultatīvas piespēles) kopš 18. oktobra, kad tika norīkots uz Ročesteru. Šīens sezonu sāka savainotā rezervē un bija… Lasīt vairāk »Sabres atsauc uzbrucējus Andersu Bjorku un Railiju Šīenu no Amerks.
Amerks notriekts ar Rocket, 8:1

Ročesteras 'Americans' piektdienas vakarā 'Place Bell' arēnā atklāja divu spēļu setu ar Laval Rocket, un viesiem tas neizdevās, jo viņi piedzīvoja zaudējumu ar 8:1. Līdz ar zaudējumu Amerks sezonā nokrita līdz 3-3-0. Otrajā periodā Brendons Bīro guva savus otros vārtus sezonā,… VairākAmerks ar 8:1 uzveica Rocket.