Sirakūzas apdullina Virdžīnijas Tech ar vēlu atgriešanos Bleksburgā (pilns pārklājums)

Visas šīs Sirakjūsas futbola sezonas pazīstamās notis tika satriektas un izkaisītas 60 minūtēs vēl vienu nedēļu ilgas sirdsklauves, trenera ciešanas un, visbeidzot, eiforija.

Sirakūzu dinamiskais aizmugures lauks – Garets Šraders un Šons Takers bija lieliski. Speciālās komandas nebija.

Rezultātu starpība atkal bija ļoti maza, šoreiz satriecoša uzvara ar 41:36 Virdžīnijas Tech sestdienas pēcpusdienā Lane stadionā, kas notika, kad Šreiders nogādāja dziļu bumbu un absorbēja milzīgu sitienu Demjenam Alfordam par 35 jardiem. piezemējuma piespēle, kad līdz nolikuma beigām bija atlikušas 19 sekundes.

SPĒLES KOPSAVILKUMA SAITES:

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

DINO BABERS PĒCSPĒLES PRESES KONFERENCE:

PUSE:

SPĒLES PRIEKŠSKATĪJUMS:

Sirakūzas un Virdžīnijas Tech laukumā sestdien Lane stadionā. Spēles sākums paredzēts pulksten 12:30.

Ir pagājuši 18 gadi, kopš Sirakjūsas futbola komanda spēlēja Lane stadionā — tas vairāk nekā desmit gadus, kā BIG EAST sāncenši, notika reizi divos gados.

Syracuse un Virginia Tech katru gadu spēlēja no 1992. līdz 2003. gadam kā līgas pretinieki un bija divas no līgas veiksmīgākajām programmām, jo ​​viena vai otra bija BIG EAST BCS Bowl pārstāvis no 1995. līdz 1999. gadam. Abas skolas galu galā pameta BIG EAST, lai pievienotos Atlantijas okeāna piekrastes konferencei, un sērija atsākās 2016. gadā, lai gan pretējās divīzijās.

Mēs esam priecīgi spēlēt Virginia Tech, sacīja Sirakūzu galvenais treneris Dino Babers. Treneris Fuente tur lejā dara fantastisku darbu. Mēs esam priecīgi doties uz šo vietu. Es nekad neesmu tur bijis 35 gadu laikā, un es dzirdu, ka tā ir lieliska vieta, kur spēlēt. Es zinu, ka komanda ir sajūsmā par došanos tur, un mēs zinām, ka tas būs grūts uzdevums.

kad atsāks darbu ss birojs

Sirakūzas ir vadībā visu laiku sērijā pret Virginia Tech ar 10:8. Oranžie ir uzvarējuši trīs no pēdējām četrām tikšanās reizēm, ieskaitot 2016. gada tikšanos Carrier Dome. Sirakūzas ceturtajā ceturtdaļā pārtrauca cīņu ar 17:17 ar abpusēji piezemējumiem, pieveicot 17. numuru Hokies ar 31:17. Šis triumfs iezīmēja Orange pirmo uzvaru pār ranga komandu kopš 2012. gada, un Babersam tā bija pirmā ACC uzvara.

Šī spēle papildināja abu komandu trilleru sarakstu. 2002. gadā Deimjens Rods guva vārtus 25 jardu skrējienā, pirmo reizi iespēlējot trešo pagarinājumu, un pēc tam realizēja divu punktu pārsvaru, izvirzot Orange vadībā ar 50:42. Sirakūzas izcīnīja uzvaru, kad aizsargs Moriss Makleins savā laukumā pārtvēra Braiena Rendela piespēli pirmajā izspēlē, kad Hokies guva trešo pagarinājumu. Trojs Nunss iemeta karjeras rekordu – 403 jardus, kas ierindojas otrajā vietā ‘Cuse vienas spēles rekordu sarakstā.

2000. gadā Dvaits Frīnijs laboja Sirakūzu un BIG EAST konferences vienas spēles rekordus pret Hokiju un Maiklu Viku ar 4,5 atmestiem sitieniem, zaudējot ar 22:14. Nākamajā sezonā Orange sarūgtināja ar 5. numuru Virdžīnijas Tech ar 22:14 Lane stadionā.

Iespējams, pirmā spēle, kas Sirakūzu faniem ienāk prātā, ir 1998. gada tūlītējā Dome klasika. 'Hokies', kas pirmajā puslaikā bija vadībā ar 21:3, atguva bloķētu sitienu par piezemējumu, atdeva 78 jardus un pārtvēra piespēli pēc Sirakūzas 2 punktu pārvēršanas, lai nodrošinātu drošību. Ceturtajā ceturtdaļā gūtie vārti panāca Virdžīnijas Tech vadību ar 26:22. Spēles pēdējais brauciens bija 14 spēļu, 83 jardu gājiens, kas patērēja spēles pēdējo 4:42. Oranžajiem pie sava 44 bija ceturtais un septiņs, bet Donovans Maknabs atspēlējās ar 41 jardu.

Spēle tika fiksēta pēdējā snapā, kad Maknebs ar 13 jardu piezemējumu piespēlēja Stīvenam Brominskim, panākot Orange uzvaru ar 28:26.