Sirakjūsas Mets otro nakti pēc kārtas uzvarēja Ročesteras Red Wings ar 2:1

Vēl vienā mazrezultatīvā spēlē starp Thruway Cup sāncenšiem Sirakjūsas Mets izcīnīja uzvaru, sestdienas vakarā Frontier Field laukumā ar 2:1 pārspējot Ročesteras Red Wings. Pēc nelielas līgas līguma parakstīšanas ar 'Mets' sestdien spēli sāka Zeks Godlijs, debitējot Sirakūzās. Veterāns labās malas aizsargs iemeta trīs un vienu trešdaļu maiņu, ļaujot vienu skrējienu ar vienu sitienu, noejot piecus un izsitot četrus.

Sirakūzas (29-52) atveda spēles pirmo eisu trešā ininga galotnē. Tā kā bāzē neviena nebija, Vilfredo Tovars trāpīja singlu ar diviem ierakstiem. Patriks Mažeika sekoja ar dubulto sitienu labā laukuma stūrī, kas guva vārtus Tovar no pirmās bāzes, izvirzot mettiešus vadībā ar 1:0.

Trešdaļas beigās atbildēja Rochester (32-46). Džeksons Floress un Sterlings Šārps izgāja no rāmja. Pēc Ali Kastiljo sitiena, Godlijs pastaigāja Keibertu Ruizu, lai ielādētu bāzes ar vienu sitienu. Pēc tam Džeiks Nols ar upurētajiem sitieniem guva vārtus Floresam un panāca neizšķirtu 1:1.

Ceturtdaļas augšgalā Godlijs trāpīja singlu, mēģinot sākt vēl vienu divu spēļu sumināšanu. Pēc tam Marks Peitons tika pastaigāts, un Treviss Blankenhorns sasniedza kļūdu, ko pieļāva pirmais bāzes spēlētājs Dereks Dītrihs, kurš ielādēja bāzes. Tomēr Tovars izcēlās ar trešo kārtu.

Sestajā pozīcijā Šanss Sisko vadīja maiņu ar singlu, un Orlando Kalikste sekoja gājienam, lai ierindotu skrējējus pirmajā un otrajā vietā. Akeem Bostick pēc tam izlidoja uz labo lauku, ļaujot Sisco atzīmēt un pāriet uz trešo vietu. Kad skrējēji atrodas stūros un viens bija ārpusē, Marks Peitons trāpīja ar upura mušas, ielaižot Sisco un nogādājot Sirakūzas vadībā ar 2:1.

Izkāpjot no bultu aizgalda, Eims Bostiks devās uz Sirakjūsu, izpildot trīs un divas trešdaļas bez sitieniem, izslēdzot iningus, ļaujot veikt tikai vienu piegājienu, vienlaikus izsitot divus sitienus.

Sirakjūsas atslodzes spēlētājs Toms Hakimers mettiešu labā izvirzīja astoto vietu un izpildīja bezvārtu iningus, kas ir trešais pēc kārtas, lai sāktu mettiešu karjeru.

Sirakūzām joprojām atrodoties vadībā ar 2:1 un beidzot ar devītnieci, Bredlijs Ronijs izgāja no laukuma un izpildīja 1:2:3 maiņu, savu ceturto atvairīšanas reizi sezonā.

Mets un Red Wings svētdienas pēcpusdienā atgriežas Frontier Field, kur tiks aizvadīts sērijas fināls. Labās malas aizsargs Jesús Reyes uzsāk Sirakūzu komandu pret Ročesteras kreili Benu Braimeru. Pirmais laukums paredzēts plkst. 13:05.