Sirakūzas atdzīvojas otrajā puslaikā, pārspējot Drexel ar 75:60 (pilns pārklājums)

Sirakūzas izmantoja 8:0 sēriju, lai sāktu otro puslaiku, un svētdien apsteidza Drexel, kad Orange uzvarēja Dragons ar 75:60. Puslaikā atpaliekot par vienu, Kols Svaiders pēc pārtraukuma izdarīja trīs sitienu ar Sirakūzas pirmo bumbu un izvirzīja Orange vadībā, kuru tā vairs neatdotu. Dreksels atlikušajā ceļā netiktu tuvāk par pieciem.

Biedrs Boheims guva 23 punktus 8:16 metienos, tostarp 3:6 no aiz loka un četras rezultatīvas piespēles. Džimijs Boheims pievienoja 14 punktus un četras atlēkušās bumbas. Džo Žirārs trāpīja visus trīs savus trīs punktu mēģinājumus, izceļoties ar 11 punktiem, piecām rezultatīvām piespēlēm un trīs pārtvertām bumbām. Kols Svaiders statistikas tabulu aizpildīja ar 11 punktiem, piecām atlēkušajām bumbām, četrām rezultatīvām piespēlēm un piecām pārtvertām bumbām. Džesijs Edvardss guva astoņus punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas un bloķēja četrus metienus. Frenks Anselems guva sešus punktus un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas no rezervistu soliņa.

Pirmajā puslaikā Sirakūzas netrāpīja vairākus atklātus metienus, kamēr Dreksels realizēja septiņus trīspunktniekus, nodrošinot Dragons pārsvaru. Sirakūzas otrajā puslaikā bija labākas abos galos un spēja uzlabot līdz 2:0 sezonā. Drexel zaudēja līdz 1:1.

nc state vs Syracuse score

SPĒLES KOPSAVILKUMA SAITES:

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

JIM BOEHEIM PĒCSPĒLES PRESES KONFERENCE:

PUSE:

SPĒLES PRIEKŠSKATĪJUMS:

Orange izskatās kā papildinājums veiksmīgai sezonas atklāšanai, kad viņi šovakar Dome uzņems Drexel. Atteikšanās laiks ir paredzēts plkst. 17:00.

Sirakūzas savu regulāro sezonu atklāja ar 97:63 uzvaru pret Lafajetu. Visi pieci starta spēlētāji guva divciparu punktus, vadībā Džozefs Žirārs III, kurš guva 20 punktus un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles. Viņš savos 3 punktu mēģinājumos bija pieci no pieciem.

Dragons bija iespaidīgs arī sezonas atklāšanas priekšnesumā, Daskalakis atlētikas centrā ar 103:74 uzvarot Neimani. Dreksels pagājušā gada martā izcīnīja koloniālās vieglatlētikas konferences turnīra titulu un pirmo reizi 25 gadu laikā nopelnīja vietu NCAA turnīrā.

Sirakūzas un Dreksels ar Orange ir tikušās četras reizes, uzvarot visās, izņemot vienu. Komandas nav tikušās kopš 2010. gada, kad Sirakūzas ar 93:65 uzvarēja Drexel.