Sirakūzas dominē NC State ACC turnīra atklāšanas spēlē, 89:68 (pilns pārklājums)

Sirakūzas noteikti izskatījās pēc NCAA turnīra komandas, jo tā trešdien viegli tika galā ar North Carolina State Wolfpack, uzvarot ar 89:68 ACC turnīra otrajā kārtā.

Sirakūzas iekļuva ACC turnīrā, zinot, ka tai ir jāuzvar vismaz viena; un varbūt vēl vairāk spēļu, lai nopelnītu NCAA lielu piedāvājumu.

NCAA turnīra burbulis šogad ir tik duļķains, ka ir grūti saprast, vai Sirakūzas ir izcīnījušas ceļazīmi uz turnīru vai vienkārši saglabājušas cerības uz vietu.

aizmugure, cik man jāsamierinās

Jebkurā gadījumā tā bija milzīga uzvara Orange komandai, kas tagad ir uzvarējusi North Carolina, Clemson un NC State savā pirmajā trīs uzvaru sērijā kopš pirms Ziemassvētkiem.

Uzvara uzlaboja Sirakūzu bilanci kopumā līdz 16:8. Orange ieguva 9:7 ACC.

North Carolina State (13-10, 9-8) bija izcīnījusi piecas uzvaras pēc kārtas, lai noslēgtu sezonu.

Sirakūzas ceturtdien ACC turnīra ceturtdaļfinālā spēlē ar 1. numuru Virdžīniju. Spēle sāksies pusdienlaikā.

Badijs Boheims, kurš nebija ACC pirmajā, otrajā vai trešajā visas konferences komandā, spēlēja kā visas konferences spēlētājs, gūstot 27 punktus, tostarp 20 pirmajā puslaikā. Boeheims izpildīja 10 no 16 mēģinājumiem gūt vārtus, tostarp 6 pret 12 metienus pa trīspunktniekiem.

SPĒLES KOPSAVILKUMA SAITES:

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

DŽIMA BOHEIMA PĒCSPĒLES PRESES KONFERENCE:

PUSE:

SPĒLES PRIEKŠSKATĪJUMS:

Sirakūzas pēcsezonas spēli sāk trešdien, 10. martā, kad ACC turnīra otrajā kārtā tiksies ar NC State. Grīnsboro kolizeja piedāvājums ir paredzēts plkst. 12:00.

'Cuse noslēdza regulāro sezonu uz augstas nots pēc tam, kad pagājušajā nedēļā Carrier Dome uzvarēja Ziemeļkarolīnu un Klemsonu. Badijs Boheims piešķīra Orange komandai 26 punktus un apraka sešus trīspunktu metienus uzvarā pret Tar Heels ar 72:70, savukārt Alans Grifins savāca 22 punktus un 10 atlēkušās bumbas double-double ceļā uz triumfu ar 64:54 pret Tigers. .

NC State sarīkoja dedzinošu posmu, lai noslēgtu konferences spēli. Wolfpack ir uzvarējis katrā no savām pēdējām piecām cīņām, tostarp 24. februārī uzvarēja ACC regulārās sezonas čempiones Virdžīnijā ar 68:61. Šis posms uzlaboja komandas rekordu līdz 13:9 kopumā un 9:8 pret konferences pretiniekiem.

Orange pieder 9-6 pārsvars visu laiku sērijā pret Wolfpack. Puses šosezon ir tikušās divas reizes, abos turnīros uzvarot Sirakūzām. 31. janvārī 'Orange' atspēlējās no deviņu punktu puslaika deficīta, izcīnot uzvaru ar 76:73 Dome. Deviņas dienas vēlāk, 9. februārī, ‘Cuse izcīnīja triumfu ar 77:68, atpaliekot no Alana Grifina par 22 punktiem.