Saikss uzvar spēles uzvarētāju, jo Boheimas armija iegūst miljonu dolāru TBT titulu (pilns pārklājums)

Keifers Saikss trāpīja trīspunktnieku, nodrošinot Boeheimas armijai uzvaru ar 69:67 pār 23. komandu Basketbola turnīra čempionāta spēlē.

Tā bija spraiga, fiziska cīņa jau pašā sākumā. Tā bija pirmā ceturtdaļa uz priekšu un atpakaļ, līdz Boeheim's Army devās 5:1, noslēdzot ceturtdaļu un pārņemot viena punkta pārsvaru otrajā. Boeheim's Army noturēja vadību lielāko otrās ceturtdaļas daļu, bet 23. komanda spēja saglabāt Boeheim's Army pārsvaru tikai vienā puslaikā.

Trešās ceturtdaļas sākumā 23. komandas izpildījums ar rezultātu 6:0 deva viņiem impulsu, taču Boheimas armija cīnījās visa turnīra garumā. 6:1, tuvojoties ceturkšņa beigām, komandai 23 izvirzīja 54:50 vadību, ievadot pēdējo freimu.

23. komanda palielinātu pārsvaru līdz sešiem ceturtajā ceturtdaļā, kas ir lielākais abām komandām visā spēles laikā. Keifers Saikss izdarīs dažus lielus metienus ceturtajā, lai palīdzētu Boeheim's Army iegūt viena punkta pārsvaru, ieejot Elamas beigu periodā ar mērķi 69.