SKANEATELES SWEEP: Lakers iegūst B klases kroņus III daļas futbolā

Ikreiz, kad vietējā vidusskolas komanda uzvar sekcijas titulu, visa pilsēta var svinēt un atpalikt. Šajā futbola sezonā Skaneateles svinības būs divreiz jaukas, jo gan zēnu, gan meiteņu komandas uzvarēja B klases turnīrā III sadaļā.

videoklipi vairs netiek atskaņoti pārlūkā Chrome

Meitenēm ballīte sākās pagājušās piektdienas vakarā pret Klintoni. Starp komandām bija saspringta cīņa, un pirmais puslaiks aizritēja neizšķirti. Klintone otrajā puslaikā ātri izvirzījās vadībā. Tobrīd Lakers pārgāja uzbrukuma režīmā, kad Ketrina Moriseja ar galvu raidīja tālu Meive Makneila piespēli.

Laikam ritot, lietus arī lija, un spēle tuvojās papildlaikam. Pirmās 10 pagarinājuma minūtes nāca un pagāja bez vārtu guvuma, un šķita, ka otrajām bija lemts tāds pats liktenis, līdz Morisejs guva savus otros vārtus naktī, kad bija atlikušas trīs minūtes. Pēdējās trīs minūtes aizritēja, un Lakers nodrošināja B klases meiteņu kroni III sadaļai.

Pirmdienas vakarā bija puišu kārta, lai noskaidrotu, vai viņi var pārvest mājās B klases titulu. Mačs pret Cazenovia iesākās līdzīgi kā meiteņu spēle, taču Skaneateles Denam Ramsgardam bija citi plāni. Pie pirmā puslaika 15' atzīmes viņš guva spēles ievadvārdus. Pēc kārtas komandas biedrs Ouens Čeinijs guva otros vārtus pie 17 minūtes atzīmes.

Ieejot puslaika pārtraukumā, Lakers bija vadībā ar 2:0, un tas būtu viss, kas viņiem būtu nepieciešams, jo Skaneateles slēdza Cazenovia, lai izcīnītu B klases titulus zēniem III sadaļā. Skaneateles šajā procesā cīnās pretī zēnu tituliem, uzvarot B klasē 2019. gadā, pēdējo reizi, kad turnīrs notika III sadaļā.

Jauns zaļās dienas albums 2015

Kamēr zēnu komanda spēlēs ar komandu, kas tiks noskaidrota apakšreģionālajā spēlē, meitenes savā apakšreģionālajā spēlē Čittenango tiksies ar Šalmontu otrdienas vakarā pulksten 17.