RIT apspēlē St. Lawrence ar 2:1

RIT vecākais uzbrucējs Vils Kalverlijs guva trešā perioda spēles uzvaras vārtus, pateicoties vecākajam uzbrucējam Kobes Vokeram, un tādējādi Tigers ar 2:1 uzvarēja St. Lawrence ikgadējā Brick City Homecoming un Family Weekend spēlē Blue Cross. Arēna.

Kastes rezultāts

KĀ TAS NOTIKA

cik ilgi Ņujorkā turpinās bezdarbs

Džordans Šteinmets pie laukuma pieteica Sentlorensu pēc metiena no laukuma, līdz pirmajā periodā bija 14:37.

RIT panāca izlīdzinājumu ar 9:23 pēc tam, kad vecākais uzbrucējs Džeiks Džofs pabeidza otrā kursa aizsarga Aidena Hansena-Bukatas piespēli.

Trešajā mačā Tigers izvirzījās vadībā ar 14:25 pēc tam, kad Vokers nogāza Saints noskaidrošanas mēģinājumu Kalverlijam izšķirošo vārtu spraugā.

SPĒLES PIEZĪMES

RIT junioru vārtsargs Kolbijs Metjūss kopā atvairīja 32 atvairītus, tostarp trīs atvairīja pēdējā minūtē, kad 'Saints' atvairīja 6 pret 5.

Vecākais uzbrucējs Niks Brūss izdarīja savu trešo rezultatīvo piespēli tik daudzās spēlēs ar palīgu Joffe vārtos. Otrā kursa aizsargs Aidans Hansens-Bukata tika ieskaitīts arī viņa otrā rezultatīvā piespēle sezonā.

vai vīrieši saņem saderināšanās gredzenus

Sentlorensa spēli pabeidza ar metienu pārsvaru 63:52.

RIT kopā atvairīja 17 bloķētus metienus, no kuriem septiņus izpildīja vecākais aizsargs Dens Vilets un trīs jaunākais aizsargs Raiens Nikolsons.

KO TĀLĀK

RIT dodas uz Notre Dame, lai aizvadītu divas spēles šo ceturtdien un piektdien (no 21. līdz 22. oktobrim). Atklāšana paredzēta pulksten 19:30. abas naktis.