RIT vīriešu hokejs tiek zaudēts Mercyhurst, 6:2

RIT otrā kursa uzbrucēji Elija Gonsalvess (Scarborough, Ontario) un Kalebs Morecs (Fērbenksa, Aļaska) katrs guva pa pirmā perioda vārtiem, bet mājiniece Mercyhurst sestdien atspēlējās un izcīnīja uzvaru ar 6:2.

KĀ TAS NOTIKA

RIT nokļuva uz tablo ar 8:31 pēc pulksteņa rādītāja. Vecākais uzbrucējs Džeiks Hamahers (Korona, Kalifornija) pabaroja Gonsalvesu kreisajā pretinieku aplī, lai gūtu vārtus, lai atklātu rezultātu.

Mercyhurst panāca neizšķirtu pēc tam, kad Tiger vecākais vārtsargs Logans Drekets (Kalgari, Alberta) no aiz RIT tīkla izlēca no stikla Tiger spraugā, lai viegli finišētu jaunākais centrs Džefs Kits ar 6:43.

RIT atkal izvirzījās vadībā ar 3:11 pēc tam, kad Mercyhurst tika nosvilpts par piecu minūšu ilgu sejas masku. Morecs pabeidza atlēkušo bumbu pa Hamahera sitienu, lai pārvērstu spēka paņēmiena mēģinājumu.

Otrajā periodā Mercyhurst ar vārtu pāri atkal izvirzījās vadībā. Otrā kursa uzbrucējs Džonatans Bendorfs raidīja ripu garām Dreketam sekundes pēc tam, kad RIT spēka paņēmiens beidzās ar 7:30, bet pirmgadējais uzbrucējs Noā Keins atrada vārtus, kad bija atlikušas 19 sekundes līdz 3:2.

Mersihērsts trešajā periodā pievienoja trīs vārtus, padarot spēli neaizsniedzamu.