RIT zaudē Canisius, 4:1

RIT junioru uzbrucējs Elija Gonsalvess guva trešā perioda spēka paņēmiena vārtus, taču Kanisiuss sestdienas vakarā guva uzvaru ar 4:1 Atlantijas hokeja spēlē.

Komandas statistika

KĀ TAS NOTIKA

bezmaksas std klīnika Colorado Springs

Kanisiuss guva vārtus ar īsu sitienu, izraujot neizšķirtu ar 12:25 līdz otrā perioda beigām.

'Golden Griffins' ar spēka paņēmienu iesāka trīs vārtu guvumu trešajā periodā ar 9:36 un pēc 1:26 guva līdzvērtīgus vārtus.

Kanisiuss izvirzījās vadībā ar 4:4, kad līdz pamatlaika beigām bija 1:49, pirms Gonsalvess pārtrauca slēgšanu, kad līdz spēles beigām bija atlikušas 22,5 sekundes.

SPĒLES PIEZĪMES

Gonsalvess guva savu otro spēli pēc kārtas ar spēka paņēmienu pēc tam, kad guva vārtus un rezultatīvu piespēli piektdienas vakarā ar 5:2 ar mājinieku Golden Griffins.

tetovēšanas veikali Ženēvā ny

Pēc tam, kad pirmajās astoņās spēlēs RIT ir guvis tikai vienus spēka paņēmienus, savās pēdējās četrās spēlēs RIT ir guvis vismaz vienus vārtus, tostarp divus piektdienas vakara spēlē.

RIT jaunākajam vārtsargam Kolbijam Metjūsam tika pieskaitīti 29 atvairītie sitieni, kad Kanisiuss atvairīja RIT ar 33:29.

KO TĀLĀK

Nākamajā piektdienā un sestdienā (no 19. līdz 20. novembrim) RIT rīkos Holy Cross, lai rīkotu Atlantijas hokeja setu. Izšķiršana paredzēta plkst. 19:05. un attiecīgi 17:05.