ATGRIEŠANĀS TROJĀ: Midleiksas meitenes pārspēj Austrumu Auroru OT, iekļūstot otrajā NYS fināla četriniekā pēc kārtas

Gandrīz vienu gadu no Midleikas meiteņu augstskolu basketbola zaudējuma Susquehanna Valley NYSPHSAA B klases pusfinālā Lady Screaming Eagles palika tikai vienas uzvaras attālumā no atgriešanās štata finālčetriniekā. Just Section VI B klases čempions East Aurora stāvēja viņiem ceļā, abām komandām sestdienas vakarā Bufalo štatā spēlējot Far West Regional spēli, ko tiešraidē straumēja LivingMax( ).

Midleikss ienesa 21-3 bilanci, otro posmu pēc kārtas čempionātu un vecāko spēlētāju sarakstu ar 21-3 East Aurora, kuru vadīja vecākā rezultatīvākā spēlētāja Sāra Tulija.

kā iegūt vīrusu video

Trenera Neita Riča meitenes izgāja no vārtiem, atpaliekot ar rezultātu 12:2 agri, jo Blue Devils šķita apmierināti ar ātrā tempa spēli, kas parasti ir piemērota Eagles. Midleiksam būtu grūti gūt tikai 19 pirmā puslaika punktus, un pēc puslaika pārtraukuma viņš atpaliktu ar 30:19.

'Midlakes' visu laiku rezultatīvākā spēlētāja Alaina Forbsa pirmajā puslaikā cīnījās no laukuma, gūstot tikai 6 punktus, un tas viss notika otrajā ceturtdaļā. Komandas otrā rezultatīvākā spēlētāja, otrā kursa studente Kera Vokere, arī cīnījās, lai atrastu atzīmi, un pirmajā puslaikā palika bez vārtu guvuma. Par laimi trenerim Ričam, vecākā Meisija Kisnere spēja nodrošināt agru uzbrukumu, noslēdzot otro ceturtdaļu ar 8 punktiem. Sāra Tulija pirmajā puslaikā izvirzījās vadībā ar 10 punktiem.

vai būs 4. stimulu pārbaude

Midleikss atspēlēja otrajā puslaikā, samazinot deficītu līdz 5 3. ceturtdaļas beigās, atpaliekot no Meisijas Kisneres un Sidnejas Pasalakas spēcīgākās spēles.

Visbeidzot, pēdējā periodā Alaina Forbes notvēra savu soli, gūstot 10 spēles pēdējās 8 minūtēs, kad Midleiks noturēja East Aurora tikai līdz 16 otrā puslaika punktiem. Kara Vokere realizēja trīs punktu spēli ar atlikušo 1:20, un Midleiks galu galā piespieda pagarinājumu, jo ceturtā ceturtdaļa noslēdzās ar strupceļu pie 46:46.

Papildlaika periods bija viss Midleiks, kad Sidneja Pasalaku pārtvēra izgājienu uz bloka pēc Keras Vokeres rezultatīvas piespēles un pēc tam pārveidoja vēl vienu Volkera piespēli vēl 2 punktos, aprokot 12 pēdu garo lēcēju. Meisija Kisnere no soda metienu līnijas izcīnītu 3:4, un Screaming Eagles gūtu grūtu uzvaru ar 57:51 un nopelnītu atgriešanos uz nākamās nedēļas nogales NYSPHSAA Final Four.