Hobārtas lakrosa vārtsargs Kevins Holtbijs katru nedēļu nopelna divas balvas

Hobārtas koledžas vārtsargs Kevins Holtbijs sestdien nopelnīja pāris godalgu par savu izcilo spēli toreizējā 19. vietā Braientā. Otrā kursa students tika nosaukts par Ziemeļaustrumu konferences nedēļas labāko aizsardzības spēlētāju un nopelnīja vietu USILA nedēļas labākajā izlasē. Šī ir otrā reize šosezon, kad viņš ir NEC nedēļas labākais aizsardzības spēlētājs.

Holtbijs izdarīja karjeras rekordu, 23 atvairītus metienus, novedot pie 'Statemen' uzvaras pār 'Bulldogs' ar 11:10. Pirmajās trīs ceturtdaļās viņš atvairīja 13 metienus un palielināja savu spēli ar spiedienu ceturtajā ceturtdaļā, atvairot 10 no 11 Braienta metieniem. Pēdējā minūtē Holtbijs atvairīja divus metienus, Hobārtam realizējot pāris soda sitienus.

Tas ir visvairāk atvairīto atvairīto sitienu no valstsvīra, kopš Makss Silberlihts '10 2010. gada 23. martā veica 23 piespēles pret Sirakūzām. Hobārtas I divīzijas ērā tikai četras reizes Hobārtas vārtsargs atvairīja vairāk nekā 23 metienus.

Holtbijs šosezon Hobārtas rindās ir sācis visas četras spēles, uzrādot 3:1 ar 0,604 atvairīšanas procentu un 10,50 vārtus pret vidējo. Viņš ir otrais valstī pēc atvairīto sitienu skaita (16,0) un septītais atvairīto atvairīto procentu ziņā.

Hobart (3-1, 3-1) šobrīd NEC kopvērtējumā ieņem trešo vietu ar Braientu. Valstsvīri atpaliek no konferences līdervienības Saint Joseph’s (4-3, 4-0). 13:00 Hobārta uzņems 'Hawks'. sestdien, 10. aprīlī. Spēli pārraidīs tīmeklī HWS All-Access un pārraidīs WEOS-FM (89.5/90.3).

Statemen un Hawks ir cīnījušies 10 reizes, katrai pusei uzvarot piecas reizes. Pusi no 10 kāršu kāršu izspēlēm izšķīra tikai viens vārtu guvums, ieskaitot katru no pēdējiem trim.