Crunch kritiens pret Penguins, 5:4

Gubernatora Cuomo preses konference šodien tiešraide

Sirakjūsas 'Crunch' trešajā periodā divreiz atspēlējās un panāca neizšķirtu, taču nespēja apsteigt Vilksbāres/Skrentonas 'Penguins', šonakt Upštates Medicīnas universitātes arēnā piedzīvojot zaudējumu ar 5:4.

Pēc tam, kad Vilksbāres/Skrentona divu periodu laikā panāca 3:1, komandas apmainījās ar pieciem vārtiem tikai 4:35 trešdaļas sākumā, pirms Penguins guva vārtus spēles uzvarētāju. Alekss Barē-Bulē naktī guva divus vārtus Crunch komandā. Aleksi Heponiemi pievienoja divus palīgus.

Crunch vārtsargs Sems Montembo atvairīja 23 no 28 metieniem, bet Emīls Larmi apturēja Penguins labā 29 no 33. Sirakūzas izpildīja 11 metru soda sitienu ar rezultātu 4 pret 5, taču trīs spēka paņēmiena izdevībās palika bez rezultāta.

Penguins ātri izvirzījās vadībā tikai 46 sekunžu laikā. Radims Zohorna ar lāpstu sita aizmuguri, kas sita garām Montembo, lai Jans Drozgs varētu iesist.

vai mēs atmaksājam stimulēšanas pārbaudi

15:31 Crunch izlīdzināja rezultātu. Lūks Vitkovskis satvēra ripu gar bortiem un no kreisā apļa apakšas padeva Barre-Boulet par wrister.

Wilkes-Barre/Scranton guva divus punktus otrajā periodā, panākot 3:1 pārsvaru. Čeiss Bergers iededza lampu pie atzīmes 6:40, kam sekoja Kails Olsons pulksten 19:36.

Divas minūtes pēc trešā perioda Grigorijs Deņisenko trāpīja no metiena. Pēc minūtes Geibs Fortjē apspēlēja aizsargu un panāca izlīdzinājumu.

Neizšķirts spēles rezultāts bija tikai 16 sekundes, pirms Vils Reilijs izvirzīja Vilksbāres/Skrentonas vienību vēl vienu vadību. Pēc trīsdesmit sekundēm komandas atkal bija nesaskaņas, kad Barre-Boulet uzskaitīja savu otro nakti pie sētas durvīm.

Džordijs Bellerivs atkal izvirzīja Penguins vadībā 6:45, un viņi noturējās vadībā, izmantojot pēdējo signālu.