Sagrauj Marlies ar 2:1

Pēc pirmo vārtu atlaišanas Sirakjūsas 'Crunch' apspēlēja Toronto 'Marlies', izcīnot uzvaru ar 2:1 šovakar Coca-Cola Coliseum.

Džemels Smits un Teilors Raddišs kopā guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot 'Crunch' sezonā pacelt līdz 29-23-4-5 un 3-1-0-0 sezonas sešu spēļu sērijā pret Marlies.

comptia a+ nokārtošanas rezultāts

Vārtsargs Spensers Mārtins 'Crunch' labā atvairīja 31 no 32 metieniem. Džozefs Vols apstājās 27 no 29 starp Marlies caurulēm. Sirakūzas nespēja realizēt vienu spēka paņēmiena iespēju, taču izpildīja perfektu 7:7 pret 7.

Rezultātu pirmajā periodā Marlies atklāja 13. minūtē. Tēmu Kivihalme ieguva ripu punktā, nogrieza labo malu un aizbaida ripu garām Martinam. Piespēles veica Timotijs Liljegrēns un Mets Lorito.