Kornels atgriežas, lai pārspētu Lehihu

Kornelas vīriešu lakrosa komanda ar 4. numuru guva spēles pēdējos septiņus vārtus, šopēcpusdien Schoellkopf Field laukumā panākot iespaidīgu atspēlēšanos pret Lehigh. Big Red pārvarēja lēno sākumu, kurā mājinieki nedaudz vairāk nekā septiņas minūtes atpalika ar 5:0 un uzvarēja Mountain Hawks ar 14:9. Uzvara – Kornela septītā pēc kārtas pret Lehigh un piektā pēc kārtas Schoellkopf Field – uzlaboja Big Red līdz 2-0 gada griezumā.

Otro spēli pēc kārtas dominēja Big Red uzbrukuma vienība, kuras kontā 16 no 21 Kornela pēcpusdienā gūtā punkta. Džefs Tīts un Klārks Pettersons guva pa četriem vārtiem. Tīts arī pievienoja divas rezultatīvas piespēles, lai panāktu neizšķirtu ar Maiku Frenču, izcīnot ceturto vietu Kornela vēsturē ar 105 piespēlēm karjerā, bet Petersons izdalīja vienu rezultatīvu piespēli. Džons Pjatelli guva trīs vārtus un atdeva divas rezultatīvas piespēles.

Pēc nestabilā sākuma lielā sarkanā aizsardzība nomierinājās, un jaunākais vārtsargs Kelahns Bullens sasniedza karjeras rekordu, atvairot 14, tostarp septiņus atvairot trešajā trešdaļā, uzlabojot karjerā līdz 7:0. Viņa priekšā Kornela aizsardzība izraisīja 12 no Lehiha 19 kļūdām, savukārt Brendons Salvators pieļāva četras Mountain Hawk kļūdas. Aizsardzība bija tikai daļa no dienas Salvatore, kurš bija kritisks Big Red absolūtajā spēlē, savāca septiņas komandas rekorda bumbas zem groziem un uzvarēja 4 no 12 restartiem.