Kornels zaudē nepārspējamo Prinstonu ar 34:16

Prinstona guva vārtus savos pirmajos piecos bumbas zem groziem un ļāva spēcīgai lietusgāzei otrajā puslaikā, tādējādi saglabājot savu vadību, jo 15. vietā esošā Tigers palika nepārspēta, piektdienas vakarā Schoellkopf Field laukumā uzvarot Kornelu ar 34:16. Līdz ar zaudējumu Big Red nokrita līdz 1-6 (0-4 Ivy).

Kastes rezultāts

Prinstona otrajā ceturtdaļā nepilnu minūti izveidoja 21:0 pārsvaru, izmantojot zaudēto Big Red sitienu un pārtvertu bumbu, izlaižot divus no piezemējumiem. Lielais sarkanais pārspēja Tigers ar 357:328 spēlē, ko nacionāli pārraidīja ESPNU un ko ļoti ietekmēja lietusgāzes visu laiku, bet īpaši otrajā puslaikā.

Saskaroties ar stingru Tiger aizsardzību un laikapstākļiem, Kornels kopumā veica 80 jardus un piespēlēja vēl 276 jardus ar diviem piezemējumiem. Prinstona pārtrauca 11 Big Red spēļu sēriju pēc kārtas ar ātru piezemējumu, kas ir ilgākais posms vairāk nekā ceturtdaļgadsimta laikā.

Ričijs Kennijs izpildīja 20 no 40 piespēlēm, 257 jardus un piezemējumu, bet Džeimsons Vans 12 reizes skrēja 51 jardu un meta pa vārtiem. Tomass Glovers aizvadīja savu trešo 100 jardu spēli sezonā ar astoņiem tvērieniem un 133 jardiem un 28 jardu piezemējumu otrajā puslaikā, Aleksam Kuzī pievienojot piecus 65 jardus un 19 jardus.

Aizsardzība ierobežoja Tigers līdz 137 skriešanās jardiem ar dūšīgo 47 gājienu, kas ir mazāk nekā trīs jardi vienā skrējienā. Džeiks Stebinss bija viena cilvēka sagraušanas ekipāža, kas atzīmējās ar 13 sitieniem, trīs reizes zaudējot, divus metienus, piespiedu sitienu un ceturtdaļas aizsargu, kurš steidza paātrināt pūles. Lielajam sarkanajam palīdzēja īpašās komandas, Kobijs Kīfers vidēji 42,5 jardus iemetot četros sitienos ar diviem sitieniem, bet Skots Līss visus trīs sitienus veica pieskaršanās piespēles beigu zonā, kā arī 36 jardu vārtus.

Niko Vangarelli guva divus piezemējumus tikai trīs piezemējumiem Prinstonas komandas sarkanajā zonā, savukārt Kols Smits bija rezultatīvs aizsargs ar 15 no 22 piespēlēm 191 jardā un 10 jardu piespēli, kas guva rezultātu Kārsonam Bobo. Dilans Klasi četras no šīm piespēlēm pārtvēra 9 jardus, tostarp 67 jardu tvērienu, kas izveidoja otro no Vangarelli rezultativitātes punktiem. Kolins Edijs noslīdēja 63 jardus ar 16 pārvadājumiem uz zemes.

Džeimss Džonsons izdarīja 10 sitienus, bet Džeremijs Tailers izdarīja piecus punktus ar piespēli un atdeva 36 jardus, lai pirmajā ceturtdaļā izdarītu izšķirošu piezemējumu. Džefrijs Sekstons otrajā ceturtdaļā guva vārtus ar 32 un 39 jardu sitienu.