Kornels regulāro sezonu noslēdz ar zaudējumu pret Columbia

Kolumbija atguva no 13:0 pirmā puslaika deficīta, piespiežot veikt piecus zaudējumus un aizturot Kornelu vēlu, lai sestdienas pēcpusdienā Schoellkopf Field uzvarētu ar 34:26 abu komandu sezonas noslēguma spēlē. Big Red noslēdz 2021. gada sezonu ar 2:8 (1:6 Ivy), savukārt Lions noslēdz gadu ar 7:3 (4:3 Ivy).

Kastes rezultāts

Kornels apsteidza Lions ar 431:257 un noturēja bumbu uzbrukumā vairāk nekā 36 minūtes, taču gūtie vārti iznīcināja Kornela izredzes saglabāt Empire State Bowl. Big Red trīs ceturtdaļas aizsargi kopā guva piecas pārtvertas bumbas, kas ir vienreizējs Kolumbijas vienas spēles aizsardzības rekords. Kornela aizsardzība bija spēle, ielaida tikai 4,3 jardus vienā izspēlē un ļāva apmeklētājiem nožēlojamu 10 no 24 piespēlēm ar vienu pārtvertu metienu, bet trīs no lauvu gūtajiem raidījumiem aptvēra mazāk nekā 46 jardus.

Džeiks Stebinss reģistrēja deviņu rezultatīvu sitienu, pabeidzot gadu ar 95, savukārt vecākais kapteinis Lenss Blass izdarīja piecas pieturas, tostarp vienu par zaudējumu, un pārtvēra piespēli. Jesaja Hogans izdarīja sešus sitienus, bet gan Kenans Klārks, gan Logans Tuts bija četri. katrs savās pēdējās spēlēs Kornela formā. Uzbrukumā Devonam Brūveram bija karjeras rekords, 87 skrējiena jardi un piezemējums, izvirzot vadībā Big Red uzbrukumā, bet Alekss Kuzijs iemeta astoņas piespēles 102 jardus. Kērtiss Reimonds III tvēra ceturtās ceturtdaļas piezemējumu, bet Tomass Glovers guva četrus tvērienus 49 jardos, noslēdzot sezonu ar 767 saņemtajiem jardiem. Ričijs Kenijs, Bens Mejs un Džeimsons Vans izpildīja 26 no 42 piespēlēm, 273 jardus un piezemējumu no Meisa, taču viņiem arī bija piecas izvēles iespējas.

Vecākais Skots Līss aizvadīja lielu dienu īpašajās komandās, sasniedzot vienas spēles skolas rekordu ar četriem vārtu guvumiem, pievienojot pāris PAT, četrus no saviem sešiem sitieniem pa laukuma zonu (viens bija sitiens uz sāniem) un vidēji spēlē. 34,3 jardi ar trim sitieniem.

Gan Dante Millers, gan Gabriels Holingsvorts veica piezemējumus, un Džo Grīns guva pāris punktus, vienu Vilsam Meieram un otru Braisonam Kantijam. Alekss Felkins guva divus vārtus, bet Raiens Rodens un Skots Valentass guva pa deviņām atspēlēm. Vills Alens 'Lions' rindās veica divas pārtvertas bumbas, savukārt Bens Matiasmeiers, Džordans Kolberts un Kamerons Brauns katrs ierakstīja vienu.

Kornels atklāj 2022. gada kampaņu, sestdien, 17. septembrī, apmeklējot VMI Leksingtonā, Vašingtonā.