Amerks atklātajā izbraukumā ar 7-3 uzvaru pār Marlies

Ročesteras 'Americans' (2-1-0-0) pirmajā periodā guva četrus vārtus, un pieci dažādi 'Amerks' uzbrucēji iemeta vairākus punktus, tostarp Maikla Merša (1+2) un Marka Jankovska (0+) trīspunktus. 3), komandai sākot savu četru Kanādas izbraukuma spēļu sēriju, sestdienas pēcpusdienā Coca-Cola Coliseum ar pārliecinošu uzvaru ar 7:3 pār Toronto Marlies. Uzvara bija Amerks otrā tik daudzās spēlēs, un Ročestera pirmo reizi kopš 2019.-2020. gada sezonas tikās ar Kanādas komandu.

Uzvara, kas Ročesterai bija pirmā Kanādā kopš 2019. gada 24. marta, uzlabo kluba rekordu līdz 10-3-1-0 pēdējās 14 spēlēs pret Marlies, kas ietver gandrīz ideālu 5-1-0-0. 2018-19. Pēdējās 29 spēlēs savstarpējās cīņas sērijā ar Toronto 'Amerks' ir guvusi divus vai vairāk vārtus 23 cīņās, tostarp 10 spēlēs, kurās viņi ir guvuši piecus vai vairāk punktus.

Papildus Merša un Jankovska vairāku punktu izrāvienam, Džeks Kvins turpināja savu karsto gada sākumu, atklāšanas periodā divreiz gūstot vārtus, ieskaitot iespējamo spēles uzvarētāju. Iesācēju uzbrucējs sezonu ir atklājis ar vismaz vieniem vārtiem katrā no savām pirmajām trīs spēlēm, vienlaikus jau dubultojot savu pagājušās sezonas rezultātu. Divās spēlēs apvienojot piecus punktus (3+2), viņš nedēļas nogali noslēdz visu AHL debitantu vadībā ar gūtajiem vārtiem (4) un punktiem (6).

Līnuss Veisbahs guva pirmos divus vārtus savā profesionālajā karjerā, bet JJ Peterka (0+2) otro nakti pēc kārtas pievienoja palīgu pāri. Arī viņš nedēļas nogalē finišēja ar pieciem punktiem (1+4) un tagad par vienu punktu atpaliek no Kvina, jo Amerks komandai šobrīd ir līgas divi rezultatīvākie debitanti.

Raiens Makiniss un Brendans Vorens šonakt pabeidza vārtu guvumu ar saviem pirmajiem vārtiem sezonā. Aizsargs Džimijs Šulds nopelnīja savu pirmo punktu kā Amerk par Kvina pirmā perioda marķieri, savukārt Matejs Pekars un Brendons Deividsons tika arī pieskaitīti pie piespēles sacensību laikā.

Vārtsargs Ārons Dels debitēja Amerk un guva savu pirmo uzvaru sezonā, atvairot 27 no 30 pretinieku metieniem.

Toronto uzbrucējs Brets Senijs otro reizi trīs spēlēs šosezon guva vārtus, savukārt Kirils Semjonovs guva savu pirmo AHL karjeras rādītāju. Iesācēju vārtsargs Ēriks Kēlgrēns (1-2-0) veica trešo startu Marlies rindās, taču tika nomainīts pēc tam, kad pirmajā periodā 13 minūtēs četrus vārtus ielaida Endrjū D'Agostini (0:0:0). D'Agostini sezonā debitēja atvieglotā stāvoklī, atvairot 18 pretinieku metienus.

Pirmajā periodā abi klubi kopā guva sešus vārtus, trīs gūstot spēles ievadā 5:28, pirms pārtraukumā Amerks ieguva 4:1 pārsvaru.

Kvins jau agri panāca Ročesteras izlasi, iesita tikai 83 sekundes, kad viņš iesita pats savu atlēkušo bumbu pēc tam, kad Peterka centrēja piespēli virs vārtu laukuma. Pēc Kvina trešā rezultāta šajā kampaņā Vorens pārtvēra Kalgrena sitienu, pirms viņš iesita ripu tīklā savā pirmajā sezonā pie atzīmes 3:30.

Toronto samazināja 2:0 deficītu, kad Senijs pievienoja savu pirmo spēli naktī ar 14:28, bet Makiniss un Kvins atspēlējās, panākot Amerks pārsvaru līdz 4:1.

Marlies guva vienu vārtu spēli, kad gan Senijs, gan Semjonovs guva vārtus attiecīgi pirmā un vidējā perioda otrajā pusē, taču Veisbahs atjaunoja Ročesteras pārsvaru, 18:19 sasniedzot savu pirmo profesionāļa rezultātu. otrā stanza.

Uz marķiera Jankovskis ieraidīja ripu Marlies zonā, un, nokrītot uz ledus, Veisbahs to pacēla un pacēla vārtu augšējo labo stūri, gūstot savus pirmos profesionālos vārtus.

Ročestera nepiekāpās pēdējā regulācijas perioda laikā, neskatoties uz pārsvaru 5:3, kad Meršs un Veisbahs noslēdza rezultātu, aizsākot pirmo spēli četru spēļu Kanādas izbraukuma šūpolēs.

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

Amerks turpina izbraukumu trešdien, 27. oktobrī pret Belleville Senators CAA arēnā. 19:00 mačs būs pirmais abu klubu savstarpējais konkurss, kopš Ročestera pabeidza divu spēļu sēriju 2020. gada 6. martā un 7. martā. Visas darbības tiešraidē pārraidīs kanālā The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester, kā arī AHLTV.