Bena Berāra 'hat trick' pārspēj Kornelu pār 'Dartmouth' ar 5:4

Viens no Kornela vīriešu hokeja programmas pīlāriem ir nesavtība. Individuālo sasniegumu upurēšana komandas labā ir viens no lielākajiem iemesliem, kāpēc komanda vēsturiski ir tik laba. Taču sestdienas vakarā tas bija goda pasākums, kas gandrīz maksāja Big Red, pirms jaunākais uzbrucējs Bens Berārs guva izšķirošos vārtus, uzvarot Dartmouth ar 5:4, kad Thompson Arena laukumā bija atlikušas 6,2 sekundes.

Kastes rezultāts

Kad bija atlikušas 2 minūtes, 2 sekundes un Kornels bija vadībā ar vienu, komandas pašaizliedzīgā nesavtība bija pilnībā redzama. Berārs bija manevrējis ap aizsargu neitrālajā zonā un slidojis pret tīklu, ko vārtsargs bija atbrīvojis par labu papildu uzbrucējam. Viņš ielidoja uzbrukuma zonā ar diviem līnijas biedriem, kas viņam sekoja pretī tukšiem vārtiem, kas būtu bijis viegls pārveidojums, lai sasniegtu 'hat trick' un pārliecinoši izcīnītu Big Red uzvaru.

Izņemot to, ka viņš to nedarīja.

Kad Berārs ielidoja kreisajā izspēles aplī, viņš paskatījās uz augšu, lai redzētu, ka viens no viņa pavadoņiem ir pirmkursnieks Kailers Kovičs. Berards palēnināja savu tempu, lai ļautu Kovičam panākt, un pēc tam — it kā savu augstprātību aizstāvētu — pārslidināja piespēli pāri spraugai, lai Kovičs gūtu savus pirmos koledžas vārtus.

Es nevēlējos būt tas puisis, kurš ar ripu pa tukšiem vārtiem piespēlē no gala līdz galam un to nepiedod, taču acīmredzami, ka uzvara spēlē ir svarīgāka par izskatu (savtīgu), sacīja Berārs.

Pieci no sešiem Dartmutas skrituļslidotājiem būtībā bija padevušies spēlei, taču tas, kurš to nedarīja, Mets Habards, pieķēra Koviču tieši laikā, lai izpildītu nūjas čeku, kas trīs cilvēku izrāvienu uz tukšiem tīkliem pārvērta par vienu no trakākajiem. beigs koledžas hokeja pasaule kādreiz redzēs.

Es nekad neko tādu neesmu pieredzējis. Kādreiz, sacīja Maiks Šafers 86. gads, kurš šobrīd ir 26. sezona Džeja R. Blūma 77. gada vīriešu hokeja galvenā trenera amatā. Es pilnībā saprotu, ka Benijs cenšas to panākt bērnam, lai sasniegtu pirmo koledžas mērķi, bet…

Bet tas Kornelam gandrīz maksāja spēli. Šoks no sitiena aizdedzināja arēnu, kad Dartmouth pārgāja uzbrukumā, bet Berārs vienu reizi pret savāca ripu savas zonas augšdaļas virzienā. Mēģinot labot kļūdu, viņš izmisīgi raidīja šāvienu no 150 pēdu augstuma tukšā būra virzienā. Tas devās platumā, ievirzot izspēli atpakaļ Big Red zonā. Septiņpadsmit sekundes vēlāk Džefa Losurdo otrie vārti naktī panāca neizšķirtu 4.

Es biju šokā, ka tikko to izdarīju. Es nebiju pārliecināts, ko domāju, sacīja Berards. Pēc tam viņi gūst vārtus, lai neizšķirtu, un es kļuvu no patiesi liela idiota sajūtas par lielāko idiotu pasaulē, kas mums tikai maksāja regulas uzvaru.

Pēc nākamajām divām maiņām tuvojās pagarinājums ar 33,6 sekundēm un atspēlēšanos Dartmutas zonā. Ritēja, ko centrēja vecākais Makss Andrejevs, bija paredzēta, taču Šafers izvēlējās vieglu dzirdamu signālu – nosūtot Berāru atpakaļ uz ledus, lai spēlētu malā ar Andrejevu.

Bens atbildēja uz visiem izaicinājumiem. Jo vairāk viņš tiek izaicināts, jo vairāk viņš spēlē, sacīja Šafers. Viņš ir viens no mūsu labākajiem spēlētājiem. Viņš nedomāja to darīt, un viņš, iespējams, iemācījās savu mācību. Nākotnē viņš to vienkārši apglabās. … Esmu pateicīgs, ka noliku viņu atpakaļ uz ledus, jo tas bija lielisks (finišs).

Lielais zaļais izcīnīja neizšķirtu un iespieda ripu līdz pat lielajai sarkanajai zonai, izdarot Tailera Borša sitienu no kreisā punkta. Jaunākais uzbrucējs Mets Stjenburgs izslīdēja no slota, lai bloķētu metienu, pēc tam izsita ripu ap Borša sitienu no sienas un Berāra ceļā. Kad Bērārs pasteidzās pa labo malu, Stjenburgs uzbrauca pa vidu, izveidojot izgājienu divi pret vienu.

Spēlējot divi pret vienu, jums ir jāņem tas, ko (aizsargs) dod. Jūs nevarat īsti iepriekš noteikt, ko jūs darīsit, sacīja Berards. Bet man šķita, ka piespēle nebija 100% lieta.

Tāpēc viņš izdarīja to, ko jau bija izdarījis divas reizes iepriekš naktī – pāršāva sitienu pār vārtsarga cimdu. Tas noslēdza viņa otro koleģiālo hattrick, un pirmais tika sasniegts komandas pēdējās sezonas pēdējā spēlē 2020. gada 29. februārī.

Neskaitāmos veidos tas bija neizdibināms veids, kā izbeigt spēli, kuras agrīnās iezīmes bija efektīvi ikdienišķs sniegums uz ceļa. Kornels pirmajā periodā apsteidza Dartmouth ar 17:2 un izvirzījās par vienu vārtu pārsvaru pēc jaunākā uzbrucēja Džeka Malona pirmajiem vārtiem sezonā. Tas neapšaubāmi bija Big Red labākais spēles sākums šajā sezonā.

Mēs runājām par (ne) lēnu sākumu. Mēs spēlējām nosvērti un pārvietojām ripu, sacīja Šafers. Pirms otrā perioda sākuma mēs runājām par to, ka 'vai jūs varat izturēt vienkāršas lugas, vai arī sāksit meklēt kaut ko citu?' Mēs sākām meklēt kaut ko citu.

Lielākā daļa no šī Big Red pārsvara pirmajā nāca ar vienmērīgu spēku; tāda pati veiksme neturpinājās arī sodu pārslogotajā otrajā periodā. Pirms kādiem no viņa trim gūtajiem vārtiem, kas tika ieskaitīti, Berārs guva, šķiet, spēka spēles vārtus, kas netika ieskaitīti vidējā freima sākumā, kad video apskats apgāza zvanu uz ledus vārtsarga iejaukšanās dēļ. Tikai 85 sekundes vēlāk Losurdo pirmie vārti panāca neizšķirtu spēli.

Lai gan Berārs atjaunoja Kornela vienu vārtu pārsvaru trešajā periodā pēc sitiena, ko paveica vecākā uzbrucēja Bredena Loka mazā piespēle, Dartmutai bija nepieciešamas tikai 29 sekundes, lai trešdaļas sākumā atkal izlīdzinātu rezultātu.

tajā pašā dienā tīrīt narkotiku testu

Vecākā uzbrucēja Kaila Betsa un pirmgadnieka uzbrucēja Ondreja Pseņickas priekšrocība aptuveni astoņas minūtes vēlāk palīdzēja gūt otro kursa studenta Kaila Pennija pirmos koledžas vārtus, bet pēc tam Berāra otrie vārti nodrošināja Big Red pirmo divu vārtu pārsvaru ar 7:36.

Otrais koledžas starts vecākais Neits Makdonalds atvairīja 13 reizes, lai nopelnītu uzvaru. 'Big Red' uzvarēja 69,1% no visiem četriem centriem, uzvarot vismaz 10 neizšķirtus.

Esmu tikai priecīgs, ka esam izdomājuši veidu, sacīja Šafers. Tas bija smags zaudējums pagājušajā naktī (Hārvardā). Šovakar atgriezties šeit un paveikt darbu bija patiešām labi.