Amerks pēdējās minūtēs atraujas no Senators, uzvarot ar 4:3

Pateicoties Maikla Merša (1+1) spēles uzvaras vārtiem, kad līdz pamatlaika beigām bija 1:47, Ročesteras 'Americans' (5-2-0-0) pagarināja savu uzvaru sēriju līdz trim spēlēm pēc kārtas ar 4:3. aiz uzvaras pār Belleville Senators (2-6-0-0) trešdienas vakarā The Blue Cross Arena.

Līdz ar uzvaru Ročestera uzvarējusi piecās no pēdējām sešām spēlēm un ieņem otro vietu AHL Ziemeļu divīzijas kopvērtējumā. Šonakt gūstot četrus vārtus, 'Amerks' ir guvusi divus vai vairāk vārtus 17 no iepriekšējām 20 tikšanās reizēm ar 'Senators', tostarp 12 spēlēs, kurās gūti četri vai vairāk panākumi.

Ar saviem uzvaras vārtiem Meršs ir guvis vārtus piecās spēlēs pēc kārtas, kas nosaka jaunu karjeras rekordu, kā arī ir guvis 11 punktus (6+5) savā pašreizējā piecu spēļu punktu sērijā. Tā bija viņa garākā punktu sērija pēc kārtas kopš karjeras labākās septiņu spēļu punktu sērijas Mančestras Monarchs sastāvā no 2015. gada 27. marta līdz 10. aprīlim, kad viņš guva 12 punktus (7+5).

pārtikas produkti, kas palīdz detox thc

Džeks Kvins, kurš nedēļas sākumā tika pagodināts par AHL mēneša labāko debitantu, savāca punktu pāri (1+1) par savu piekto daudzpunktu sniegumu pēc kārtas, uzsākot sezonu un iekļūstot otrajā vietā līgā. pirmajās septiņās spēlēs guva vārtus ar 12 (6+6). Kopš pagājušās sezonas Otavas, Ontario štatā, pēdējos 10 mačos kopā ir 15 punkti (6+9).

Marks Jankovskis atgriezās ierindā pēc tam, kad bija izlaidis iepriekšējās trīs spēles ķermeņa lejasdaļas savainojuma dēļ, un guva savus pirmos vārtus kā 'Amerk', savukārt Šons Malons guva vārtus, trešajā periodā gūstot otros vārtus. Oskari Lāksonens atdeva rezultatīvu piespēli, paplašinot savu punktu sēriju līdz četrām spēlēm, savukārt Keisijam Ficdžeraldam, Dž.Dž.Peterkam un Matiasam Samuelsonam bija arī viens palīgs. Samulesons debitēja sezonā pēc tam, kad no rīta tika izīrēts Ročesterai no Bufalo 'Sabres' un izlaida pirmās sešas sezonas spēles ķermeņa lejasdaļas savainojuma dēļ.

Vārtsargs Ārons Dels pagarināja savu uzvaru sēriju līdz trim uzvarām pēc kārtas, 27 atvairītos metienos savā trešajā sezonā.

Džeiks Lukīni (1+1) un Zeks Leslijs (0+2) guva pa diviem punktiem Belvilai, kura piedzīvoja piekto cīņu pēdējo sešu spēļu laikā. Marks Kasteličs rezervēja savu otro kampaņu pēc tam, kad Robijs Džārventijs tika atzīts par pirmo.

Tīkla aizsargs Mads Sogārds (1+2) atvairīja 20 no 24 pretinieku metieniem, taču piedzīvoja otro zaudējumu kampaņā pēc 7:0:0 2020./2021. gada sezonā.

Trešajā periodā ar 3:2 deficītu 1:20 Amerks panāca piekto spēka paņēmienu šajā freima sākumā.

Tā kā Ročestera bija cilvēka priekšrocībā, Meršs apsteidza Senators slidotāju pie dēļiem pareizajā vietā, pirms Peterka to savāca un noslidināja Kvinam tālākajā aplī. Neraugoties uz to, ka Kvins to uz brīdi pagrozīja, viņš ar atspēli izdarīja starp punktiem Malonam. Bufalo iedzīvotājs izdarīja sitienu un raidīja to augšējā stūrī, izlīdzinot rezultātu pie trīs.

Vārti bija Ročesteras otrais spēka paņēmienu rādītājs šajā naktī un piektais pēdējo četru spēļu laikā.

Trešdaļas atlikušajā daļā abas komandas ierobežoja viena otras iespējas uzbrukt, un šķita, ka spēle izšķirsies pagarinājumā. Tomēr 'Amerks' izmantoja vēlu soda sitienu, pirms ieguva pirmo un vienīgo vadību cīņā pēdējās divās spēles minūtēs.

Pēc tam, kad Ficdžeralds izdarīja rupju pārkāpumu, zilo laineris pacēla ripu pareizajā punktā un pamanīja Samulesonu ledus tālākajā malā. Neskatoties uz to, ka Semjuelsona nūja nosita sitienā, Meršs to savāca un nosita Sogārdam no pleca, kad līdz cīņas beigām bija 1:47.

Belleville pievilka savu vārtsargu, lai piespiestu pagarinājumu, bet Dell un kompānija apturēja uzbrukumu, lai pabeigtu uzvaru ar 4:3.

Labākais kratom pret sāpēm 2020

Neskatoties uz to, ka atklāšanas perioda pirmajās 17 minūtēs apsteidza Senators ar 12:3 un spēlē pirmo spēka paņēmienu, Amerks devās pirmajā pārtraukumā, atpaliekot ar 1:0.

Belvila veiksmīgi realizēja savu soda sitienu, pirms izmantoja cilvēka priekšrocības, jo Lucchini pieslēdzās vienreizējai padevei no Leslijas un Sokolova no labās malas. Sitiens paskatījās no pārliktņa augšdaļas un trāpīja aiz Dell ar 1:30 kadrā.

Otrajā periodā neviena no komandām neradīja daudz uzbrukuma iespēju, līdz abi klubi apmainījās vārtu guvumiem ar 1:55, atrodoties spēka paņēmienā.

Pēc Ročesteras rezultāta, Lāksonens pieķēra labo punktu, atdodot ripu Meršam, kurš bija novietots aiz tīkla. Izkāpdams būra priekšā, viņš tālākajā aplī nosūtīja Kvinam piespēli. Iesācējs izšķērdēja maz laika, kad viņš izdarīja sitienu un pārspēja Sogārdu, izlīdzinot rezultātu pie 15:27 perioda atzīmes.

Belleville atguva vadību tikai 55 sekundes vēlāk, kad Džārventijs stūrēja savu spēka spēles marķieri pie 16:22 atzīmes no Lucchini un Leslie.

Rezultāts 2:1 saglabājās līdz pēdējā spēles perioda 67. sekundēm, kad Jankovskis guva savus pirmos vārtus sezonā.

'Senators' vēlreiz atbildēja sekojošajā maiņā, bet Ročestera guva pāris vārtus, pabeidzot rezultātu un izcīnot uzvaru ar 4:3.

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

vai 2018. gada mūžīgās pastmarkas ir labas 2019. gadā?

'Amerks' cer izcīnīt četras uzvaras pēc kārtas piektdien, 5. novembrī, kad pulksten 19.05 uzņems Ziemeļu divīzijas sāncensi Toronto Marlies. arēnā The Blue Cross. Šī spēle būs otrā no sešām plānotajām abu komandu tikšanās reizēm, un to mīlēs The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester, kā arī AHLTV.