Viljams Smits un Vasārs cīnās līdz bezvārtu neizšķirtam

Viljama Smita koledžas futbola komanda un Vasara koledža šopēcpusdien nospēlēja neizšķirti 0:0 Liberty League sacensībās Gordona fīldā. Ar savu septīto slēgšanu pēc kārtas Herons tagad ir 10-0-4 ar rezultātu 5-0-3 konferences spēlē.

visas 90 minūtes spēlēja Viljama Smita vārtos. Viņa atvairīja vienu reizi, ierakstot savu sesto izslēgšanas spēli sezonā.

Terēza Cimmera guva vārtus Brūveru labā (8-3-4, 2-1-4). Viņa izdarīja piecus metienus.

GALVENĀ STATISTIKA

• Viljams Smits kontrolēja spēles gaitu, spēli pabeidzot ar 15-3 pārsvaru metienos.
  • Herons stūra sitienos noturēja 6:1.
  • Viljams Smits tagad ir 11-0-1 Poughkeepsie un 24-1-3 visu laiku pret Vassar.

SPĒLES IEKŠĀ

• 15. minūtē bija divas bīstamas vārtu gūšanas iespējas. Viņai vienu šāvienu atvairīja nirēja Terēza Cimmere. DiMenna savāca pati savu atlēkušo bumbu un ātri raidīja metienu pa vārtiem, ko Vassar aizsargs noslaucīja no vārtu līnijas.
  • Pirmā puslaika beigās raidīja sitienu pa vārtu pārliktni.
  • sitienu 77. minūtē atvairīja Cimmers.
  • 88. minūtē sitiens lidoja pāri pārliktni.

NĀKOŠAIS
Viljams Smits atgriezīsies darbībā sestdien, 28. oktobrī, kad tas dosies uz Kantonu, Ņujorkas štatā, lai uzņemtu St Lawrence. Spēles sākums paredzēts plkst.14.