Divi Hobārtas futbolisti nopelna iknedēļas balvas

.jpg

Automātiskais melnrakstsFoto, izmantojot: Hobart Athletics

Hobārtas koledža nopelnīja divas no četrām Brīvības līgas iknedēļas balvām futbolā. Brīvās drošības komandas Bleiks Hansens tika atzīts par nedēļas labāko specvienību izpildītāju, bet saspēles vadītājs Braiens Agilars tika atzīts par nedēļas labāko aizsardzības izpildītāju.

Hobārta sestdien uzvarēja ECAC Asa S. Bushnell Bowl turnīrā Vestminsteras koledžā ar 21:3, sezonu noslēdzot ar 9:2. Statemen aprobežojās ar Titans vieniem vārtiem pirmajā ceturksnī, kas ir viņu sezonas zemākais rezultāts. Tā arī bija pirmā reize šogad, kad Vestminstera neiemeta vismaz vienu piespēli.

kurā dienā laiks mainās 2015. gada rudenī

Hansens tika atzīts par spēles MVP, ierakstot 14 sitienus, tostarp astoņus solo. Viņš arī atspēlēja piespēli un bloķēja sitienu, ko atguva un atdeva piezemējumu. Pirmajā ceturtdaļā Hobārtam esot vadībā ar 7:0, Hansens bloķēja sitienu dziļi Vestminsteras teritorijā, atguva to pie 11 un neskarts ieskrēja beigu zonā, lai iegūtu savu pirmo koledžas TD.

videoklipi netiek ielādēti pārlūkā Chrome

Hansens šosezon piedalījās visās 11 spēlēs, ierakstot 45 izcīņas, trīs piespēles un pārtvertu bumbu. Viņš ir piedalījies 22 karjeras spēlēs, atzīmējoties ar 60 atspēlēm un sešām piespēlēm.

Sestdien Agilaram bija deviņi sitieni. Trešajā ceturtdaļā ar Titans sarkanajā zonā viņš piespieda bumbu, ko valstsvīri atguva. Tas bija viens no četriem piespēlēm, ko Hobārtas aizsardzība šajā spēlē izdarīja.

Šīs sezonas 10 spēlēs Agilars atspēlēja 85 pretinieku sitienus, tostarp četras reizes zaudēja sitienus un atlaida pusi. Karjeras 26 spēlēs viņam ir 126 sitieni, 16 sitieni par zaudējumu, četri sitieni ar sitieniem, četri piespiedu sitieni un divi atguvumi.