Kornels iegūst 3. Klīrija kausu pēc kārtas, ar 5:0 uzvarot St. Lawrence

Otrā kursa uzbrucējs Makss Andrejevs un otrā kursa aizsargs Džo Līhijs katrs guva pa vārtiem un atdeva divas rezultatīvas piespēles, un Kornelas vīriešu hokeja komanda piektdienas vakarā Linas Rinkā ar 5:0 uzvarēja Sentlorensu. Kopā ar Klārksona neizšķirtu Colgate, rezultāti liek Kornelam trešo gadu pēc kārtas izcīnīt Klīrija kausu — pirmo reizi programmas vēsturē.

Kornela vīri

Jaunākais vārtsargs Metjū Galajda atvairīja 19 atvairītos metienus, trešo reizi pēc kārtas panākot neizšķirtu ar Benu Skrivensu '10, un viņš ir visu laiku pārsvars programmā ar 19 spēlēm savā koledžas karjerā. Viņš ir nogājis 197 minūtes un 21 sekundi, neielaižot vārtus, kas ir sestā garākā atslēgšanās sērija programmas vēsturē.

Izcīnot Klīrija kausu, kas tiek piešķirts ECAC Hockey labākajai komandai regulārajā sezonā, Kornels (22-2-4, 17-2-2) ir ieguvis pirmo numuru ECAC hokeja čempionāta izslēgšanas spēlēs. 'Big Red' aizvadīs pirmo kārtu, pēc tam uzņems zemāko atlikušo numuru labāko no trim ceturtdaļfināla sērijā no 13. līdz 15. martam Linas Rinkā.