Augstākā ranga Midleikas meitenes sit Mustangs Penn Yan, 72-42 (W-FL 1/8)

Otrdienas vakarā Finger Lakes East universitāšu meiteņu basketbola kopvērtējumā divas labākās komandas spēlēja Midleiks ar milzīgu 31 punkta uzvaru izbraukumā Penn Yan. Pārliecinošā uzvara ar 73:42 nosūta pārējām Austrumu valstīm vēstījumu, ka Screaming Eagles nepārprotami ir tā komanda, kas jāuzvar, jo tā paliek neuzvarēta un uzlabojas līdz 11:0 sezonā.

'Midlakes' pēc spēles sākuma ceturtdaļas izvirzījās vadībā ar piecu punktu pārsvaru, pēc tam ar 24:10 otrās ceturtdaļas izrāvienu izvirzījās nepārvaramā vadībā.

Izcilā Midleikas junioru aizsarge Alaina Forbsa izcēlās ar 29 punktiem, 8 atlēkušajām bumbām un 4 rezultatīvām piespēlēm. Vecākā Klēra Debūvera guva 16 punktus, bet pirmgadniece Kera Vokere pievienoja 10. Meisija Kisnere atdeva 6 rezultatīvas piespēles un izcīnīja 9 atlēkušās bumbas. Trešdienas vakarā Midleiks mēģinās uzlabot rezultātu līdz 12:0, kad tiksies ar Veinu.

Pennam Jānam Sidnijs Blūms guva 14 punktus un izcīnīja 7 atlēkušās bumbas. Visiem Mustang rezultatīvākajiem spēlētājiem ar 16 punktiem izcēlās Džodijs Dekers, bet Džena Kērbo izcīnīja 10 atlēkušās bumbas. Penns Jans pagājušajā nedēļā guva lielu uzvaru savā laukumā pret Mynderse un mēģinās atgūt apgriezienus, kad trešdienas vakarā uzņems Newark.

VAIRĀK W-FL GIRLS BASKETBOLA REZULTĀTI NO PIRMDIENAS NAKTA:

MYNDERSE 58, SPENCERPORT 18
Mynderse ierobežoja mājinieku komandu līdz pieciem 2. puslaika punktiem, bet pirmdienas vakarā izcīnīja uzvaru izbraukumā ar 58:18. Menderse izdarīja 19 rezultatīvas piespēles, izdarot 21 vārtus. Puslaikā Mynderse izrāvās no ģērbtuves un panāca Spencerport ar 24:3, panākot 31 punkta pārsvaru 4. ceturtdaļā.

Mynderse komandā izvirzījās Mērija Doela, kura guva 17 punktus un izcīnīja 8 atlēkušās bumbas. Hanna Brauna Trise un Heidija Millere katra guva pa 13 punktiem. Ebija Basile pievienoja 5 atlēkušās bumbas un 3 pārtvēra bumbas. Mynderse sezonas laikā panāk 6-4, bet Spencerport zaudē līdz 1-10.

RED CREEK 59 @ WAYNE 68
RC – Izabella Vilbura 19 p.; Alekss Moskeda 15 punkti; Ketija Smita 12 punkti, 8 atl
WYN — Alana Kornakere 16, 5 ast, 5 reb; Mia Vemesfeldere 15, 10 reb; Adrianna Behrendt 12, 8 reb

HAMMONDSPORT 39 @ LYONS 50
LYO - Elisona Kuka 11 punkti; Keidens Krego 10 punkti; Adrianna Kemp 7 p., 7 rez

HAMMONDSPORT 47 @ ROMULUS 50
HAM – Dilons Konlijs 18 punkti (4 trīs sitieni)
ROM — Maurecio Mercedes-Rivera 14; Brents Aho 11

BLOOMFIELD 71 @ SOTA 83
ROCH ACADEMY 45 @ EAST ROCHESTER 63

OTRDIENAS NAKTA W-FL BASKETBOLA GRAFIKS:

ZĒNI:
#1 WAYNE @ #9 MIDLAKES (LivingMax radio plkst. 19:30 / video atkārtojums plkst. 23:00)

MEITENES:
SO. SENEKA @ VITMANS ( CS Radio 18:00 JV / 19:30 Varsity )

diviPAL-MAC RED RAIDERS3-viens1.55-4W1
4MINDERZI ZILIE VELNI3-divi2.06-4W1