Sirakjūsas sieviešu lakross iekļūst Final Four ar 17:11 uzvarot Floridu (pilns pārklājums)

Mīgana Tairela meklēja atvērtu joslu pie 12 metru atzīmes, viņa sagriezās pa kreisi un satikās ar Floridas aizsargu, pēc tam pagriezās pa labi un stājās pretī citai. Mīgana Tairela mēģināja piespēlēt, bumbai nokrītot zemē, kad viņas nūja sadūrās ar aizsargiem.

Sems Svarts metās paņemt bumbu no zemes haosa, un Floridas aizsargi svilpa viņu, meklējot bumbu, kad atskanēja svilpe. 'Gators' nopelnīja bumbu, nostiprinot Sirakjūsas astoto vietu pirmajās 30 spēles minūtēs.

vai detox dzērieni iedarbojas uz thc

Mazāk nekā minūti vēlāk Emīlija Hellere izlauzās cauri 8 metriem, nostājās Sirakjūsas vārtsarga Asa Goldstoka priekšā un raidīja bumbu tīklā, panākot neizšķirtu puslaikā.

Sestdien NCAA turnīra ceturtdaļfinālā 3. numurs Sirakūzas (16-3, 8-2 Atlantijas okeāna piekraste) tikās ar 6. numuru Florida (18-3, 10-0 American Athletic). 'Gators' spēlē iesaistījās pēc 15 uzvaru sērijas, kas šosezon visos mačos, izņemot divus, ielaiduši pretiniekus mazāk par 10 vārtiem. Taču ceturtdaļfinālā Orange guva 17 vārtus pret Floridu, lai iekļūtu NCAA turnīra pusfinālā.