Sirakjūsas vīriešu lakross regulārās sezonas finālā pārspēj Robertu Morisu ar 21:14 (pilns pārklājums)

Ouens Hilts uzstādīja Sirakūzu vienas spēles rekordu pirmgadnieka gūtajos vārtos (7), savukārt uzbrukuma vienība Hilcs, Ouens Zēbolds un Stīvens Refūss kopā guva 21 punktu, Sirakūzu uzbrukumā sasniedzot sezonas rekordu – 21 vārtus.

Hilcam sezonā ir 47 punkti. Kopš 1980. gada vairāk punktu sezonā ir guvuši tikai trīs pirmkursnieki – Džons Zulberti (74 – 1986), Maikijs Pauels (70 – 2001) un Keisijs Pauels (67 – 1995). Hilts šobrīd ir astotais Sirakūzu pirmkursnieku punktu sarakstā.

Pēc trakulīgā pirmā puslaika ar 24 gūtiem vārtiem Oranžā aizsardzība iedzīvojās un atļāva tikai vienu trešdaļu no Colonials, lai 'Cuse' varētu atrauties. Komandas vadībā izvirzījās Hilcs (7-2), Zēbolds (5-2) un Rehfuss (2-3), savukārt Dordevičs pievienoja 'hat trick' no pirmās vidējās līnijas, bet Džeimijs Trimboli un Brendans Karijs katrs guva pa diviem vārtiem.

Man šķita, ka tas, kas šodien palīdzēja mūsu mērķim, bija tas, ka mēs dominējām savstarpējos mačos,' sacīja galvenais treneris Džons Desko. Manuprāt, mūsu spārni spēlēja labi, un otrajā puslaikā mēs nokārtojāmies aizsardzībā.

Uzbrukumu veicināja vēl viena spēcīga diena cīņā ar X. Sirakūzas atsākšanas reizes guva 26 no 37, savukārt Phaup uzvarēja ar 24 no 32 un guva karjeras rekordus 16 bumbās.

Trimboli dabūja 'Kjūsu' uz tablo, kad spēle bija pirmā, bet Roberts Moriss Džeiks Budrē atbildēja neilgi pēc tam.

Pēc tam, kad abi Oueni bija guvuši savus pirmos dienas vārtus, RMU abpusēji panāca pat trīs. Raiens Smits guva savu pirmo no septiņiem. Septiņi vārti bija pretinieka Dome rekords. Smits pirmajā puslaikā 'Colonials' rindās guva piecus vārtus, bet otrajā puslaikā tika pie diviem vārtiem, pēc tam, kad pēc pārtraukuma uz viņu tika uzlikts Grants Mērfijs.

Pēc tam Sirakūzas lēnām atkāpās, un Roberts Moriss atlikušajā pirmā puslaika laikā nekad netika pie trīs robežām pēc tam, kad 'Kjūzs atklāja pirmās ceturtdaļas pārsvaru ar 9:5'.

ir sociālās apdrošināšanas biroji, kas atvērti Maiami

Sirakūzas tagad gaida savu NCAA turnīra pretinieku svētdienas atlases šovā, kas tiks pārraidīts pulksten 21.00. vietnē ESPNU.