SWEETNESS: Sirakūzas uz Sweet 16 ar 75:72 uzvar West Virginia (pilns pārklājums)

Sirakjūsas Orange pavadīja pēdējās divas minūtes, gaidot izelpu, pirms svētdien NCAA turnīra otrajā kārtā ar 75:72 pārspēja Rietumvirdžīnijas Mountaineers.

Sirakūzas bija vadībā ar 70:59, kad līdz spēles beigām bija atlikušas divas minūtes, taču pēdējās minūtēs situācija kļuva saspringta.

Nākamās minūtes un 20 sekunžu laikā 'Alpineers' pārspēja Sirakūzas ar 9:2.

Emmits Metjūss atvairīja uzbrukuma atlēkušo bumbu, samazinot SU rezultāta starpību līdz 72:68, kad atlikušas 40 sekundes.

Sirakūzām bija problēmas ar bumbiņas ieviešanu pret Rietumvirdžīnijas pilna laukuma presi. Orange izmantoja savu pēdējo taimautu, kad bija atlikušas 32 sekundes.

Kad bija atlikuša 21 sekunde, Budijs Boheims ar pāris soda metieniem samazināja Orange pārsvaru līdz 74:68.

Taču Džo Žirards pēc dažām sekundēm palaida garām viens un viens sitiena priekšgalu. West Virginia guva vārtus, kad bija atlikušas 4,3 sekundes, samazinot rezultāta starpību līdz 74:72.

Sirakūzas kārtējo reizi cīnījās, lai iegūtu bumbu iedzinējos. Kvinsijs Gerjē bumba nokrita no Rietumvirdžīnijas futbolista pēdas un ārpus laukuma.

sievietes pirms un pēc steroīdu lietošanas

Tad Boeheims trāpīja vēl vienu soda metienu, kad bija atlikušas 2,2 sekundes, panākot 75:72 pārsvaru.

Boeheim finišēja ar 25 punktiem. Viņš realizēja sešus trīspunktniekus. Viņa sniegums bija divas dienas pēc 30 punktu gūšanas SU pirmās kārtas uzvarā pret Sandjego štatu.

Ar 11 numuru izliktā Orange tagad iekļūst Sweet 16, kur tai tiksies vai nu Hjūstona, vai Rutgers.

SPĒLES KOPSAVILKUMA SAITES:

SPĒLES SVARĪGĀKIE mirkļi:

PUSE:

SPĒLES PRIEKŠSKATĪJUMS:

paredzamā alga (minimālā)

Orange cer svētdien iekļūt Sweet Sixteen turnīrā, kad 2021. gada NCAA vīriešu basketbola turnīra otrajā kārtā tiksies ar trešo numuru izlikto Rietumvirdžīniju. Padoms no Bankers Life Fieldhouse ir paredzēts plkst. 17:15.

Ar 11. numuru izliktā 'Orange' piektdienas vakarā guva pirmās kārtas uzvaru pret Sandjego 'State', atpaliekot no 30 punktiem no Badija Boheima. Fayetteville, Ņujorkas štatā, kopējais punktu skaits bija lielākais Sirakūzu spēlētāja gūto punktu skaits kopš 2010. gada, kad Vess Džonsons guva 31 punktu otrās kārtas triumfā pret Gonzaga.

Savā piektdienas pirmās kārtas cīņā Rietumvirdžīnija izcīnīja uzvaru ar 84:67 pret Morhedas štatu, atpaliekot no 30 punktiem no otrā kursa aizsarga Djūsa Makbraida. Alpīnisti piedalās konkursā, ieņemot 13. vietu valstī ar kopējo bilanci 19-9.

Sirakūzas visu laiku sērijā pret Rietumvirdžīniju ir 34-16 un ir uzvarējušas pēdējās piecās cīņās pret Kalniešus. Komandas iepriekš bija konferenču biedres BIG EAST no 1995. līdz 2012. gadam un divas reizes tikās Madison Square Garden BIG EAST turnīrā, un Orange izcīnīja uzvaru abās sacensībās.

Šī spēle būs otrā reize NCAA turnīru vēsturē, kurā abiem treneriem būs pa 900 uzvarām karjerā. Pirmais gadījums notika 2018. gadā, kad Džims Boheims un Sirakūzas sacentās ar Maika Kžiževska hercogu Sweet Sixteen.

Sešās Sirakjūsas un Rietumvirdžīnijas spēlēs, kurās Boeheim un Huggins darbojās malā, Orange saglabāja 5:1 pārsvaru.