Noslēguma pēdējā sekundē Sabres zaudē Rangers ar 5:4

Bufalo 'Sabres' un Ņujorkas 'Rangers' svētdienas vakarā Madisonas laukumā aizvadīja savdabīgu spēli, un 'Rangers' uzvarēja tik tuvu, cik NHL jūs kādreiz redzēsit.

Dunkin donuts Nacionālā kafijas diena 2016

Rangers aizsargs Raiens Lindgrēns guva vārtus, kad bija atlikušas 0,4 sekundes trešajā periodā, nodrošinot Ņujorkas komandai uzvaru ar 5:4.

Komandas statistika

Vārtus Bufalo labā guva Rasmuss Asplunds, Vinnijs Hinostroza, Teidžs Tompsons un Rasmuss Dalins. Ārons Dels atvairīja 31 no 36 metieniem.

Vārtus Ņujorkas labā guva arī Kriss Kreiders, Kāpo Kakko, Džeikobs Truba un K’Andrē Millers. Artēmijs Panarins atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

Aleksandrs Georgijevs atvairīja 14 pretinieku 18 pretinieku metienus. Trešā perioda sākumā Igors Šesterkins pārņēma vārtus un atvairīja visus četrus savus metienus.

10 populārākie pulksteņu zīmoli

Komandas kopā guva četrus vārtus, gūstot četrus metienus pēc kārtas 1:22 laikā otrajā periodā, tādējādi atzīmējot ātrākos četrus vārtus spēlē kopš 2017. gada 21. marta (SJS pie MIN: 1:03), liecina NHLStats.