RIT vīriešu hokejs zaudē Canisius ar 5:3

RIT otrā kursa uzbrucējs Keilebs Morecs (Fērbenksa, Aļaska) guva pāris vārtus, taču mājinieks Kanisiuss piektdienas vakarā LECOM Harborcenter ar 5:3 uzvarēja Tigers.

KĀ TAS NOTIKA

Kanisiuss izraisīja apgriezienus Tīģera zonas augšdaļā, pirms jaunākais aizsargs Kevins Obsuts pabeidza sekojošo izgājienu divi pret vienu, atklājot rezultātu ar 10:14.

RIT panāca neizšķirtu, atlikušajā pirmajā periodā 7:06. Vecākais aizsargs Dens Vilets (Bayville, Ņujorkā) izdarīja sitienu no punkta, kas atsita aiz kreisā vārtu staba. Vecākais aizsargs Regans Seiferlings (Moose Jaw, Saskačevana) savāca zaudēto ripu un ieslidināja piespēli cauri pūlim atpakaļ slotā, lai pabeigtu Morecs.

Kanisiuss guva pirmos divus vārtus otrajā periodā. Otrā kursa uzbrucējs Kītons Mastrodonato cīnījās ar Tiger aizsargu un guva vārtus ar 13:55, pirms jaunākais uzbrucējs Dž.D. Pogs 8:59 guva spēka paņēmienu pēc tam, kad RIT tika nosvilpts pārāk daudziem ledus vīriem.

Morecs guva savu atlēkušo bumbu no labā vārtu staba, panākot RIT ar 7:38 pēc pulksteņa rādītāja, bet Pogs guva otro reizi pēc īsas atlēkušās bumbas, panākot Griffins vadībā ar diviem, 4:2. ar 4:58 atlikušo otro periodu.

Komandas bija bez vārtiem līdz pat trešā perioda beigām, kad Kanisiuss pēc Mičela Martana rezultāta ar 2:53 panāca trīs vārtu pārsvaru.

Pēdējā minūtē RIT atguva vienu sitienu pēc tam, kad jaunākais uzbrucējs Kobe Vokers (Lloidminstera, Alberta) raidīja ripu pa vārtiem no Kanisiusa zonas augšdaļas, kas atlēca vecākajam uzbrucējam Aldenam Dupuisam (Edmontona, Alberta), īsi finišējot priekšā.