RIT vīriešu hokejs pārspēj Canisius ar 3:2, izcīnot otro uzvaru pēc kārtas

RIT otrā kursa uzbrucējs Keilebs Morecs (Fērbenksa, Aļaska) kopā guva vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, savukārt jaunākais uzbrucējs Vils Kalverlijs (Scarborough, Ontario) guva vārtus, apsteidzot Tigers sestdien viesos Kanisiusā, Atlantijas hokeja laukumā Polisseni centrā.

Pēdējā auto izstāde 2015

KĀ TAS NOTIKA

Atrodoties labā vārtu staba priekšā, Kalverlijs pārtvēra vecākā uzbrucēja Nika Brūsa (Fall River, Nova Scotia/Džonstaunas Tomahawks) sitienu no punkta garām Kanisiusas jaunākajam vārtsargam Metam Ladam, atklājot rezultātu 1:14.

Lads atvairīja Moreca metienu no labā punkta, bet jaunākais uzbrucējs Endrjū Petruči (Toronto, Ontario) ieraidīja atlēkušo bumbu plaši atvērtā kreisā staba iekšpusē, izvirzot RIT vadībā ar 2:0 ar 3:24 pirmajā periodā. .

Tigers guva spēka paņēmienu ar rezultātu 1:24, pirmajā pārtraukumā izvirzoties vadībā ar 3:0. RIT raidīja ripu ap Kanisiusa zonu un lejup pa labo flangu, kur vecākais uzbrucējs Džeiks Hamahers (Korona, Kalifornija) raidīja piespēli cauri pūlim Lads priekšā Morecam, lai iegūtu vienreizēju sitienu kreisā staba iekšpusē.

Kanisiuss guva vārtus otrā perioda pirmajās sešās minūtēs. Pirmkursnieks Džeimijs Virtanens ar 16:13 guva spēka paņēmiena vārtus, bet pirmkursnieks Makss Kouzņecovs 14:22 pabeidza dīvaino sitienu.