RIT pieļauj četrus bezatbildes vārtus zaudējumā Kanisiusam

RIT vecākais uzbrucējs Džeiks Hamahers atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, bet mājinieks Kanisiuss piektdien izcīnīja uzvaru pār Tigers Atlantijas hokeja laukumā LECOM Harborcenter ar 5:2.

Kastes rezultāts

KĀ TAS NOTIKA

Spēles pirmie seši vārti bija spēka spēles rezultāts, savukārt Kanisiuss guva vārtus, lai noslēgtu vakaru.

Kanisiuss atklāja rezultātu ar 14:55 pirmajā periodā, bet RIT atbildēja ar vārtu pāri nākamajās 10 minūtēs.

Hamahers ar 7:53 savā pirmajā sezonā uzstādīja jaunāko uzbrucēju Eliju Gonsalvesu, bet pēc tam savā pirmajā gadā atzīmējās ar vecākā uzbrucēja Vila Kalverlija rezultatīvu piespēli ar 5:36 atlikušajā periodā.

Kanisiuss otrajā periodā guva vārtus 19 sekundes, un pēc deviņām minūtēm vēlreiz, panākot 3:2 vadību, tas tika pārnests uz trešo periodu.

Džeksons Dekers guva savus otros vārtus spēlē ar rezultātu 1:15 trešajā periodā, panākot Golden Griffins vadību ar 4:2, pirms Kītons Mastrodonato noslēdza rezultātu ar 1:18.

SPĒLES PIEZĪMES

Canisius vakaru pabeidza ar 4 pret 6 spēka paņēmienā, savukārt RIT konvertēja 2 no 7 mēģinājumiem.

RIT soda sitiens naktī ieņēma 14. vietu nacionālajā reitingā (87,2), nogalinot 34 no 39 man-down iespējām šosezon.

RIT nebija pieļāvis četrus spēka paņēmienus vienā spēlē, kopš viesos pie Roberta Morisa 2016. gada 8. oktobrī uzvarēja ar 6:5.

RIT junioru vārtsargs Kolbijs Metjūss atvairīja 20, bet RIT atvairīja Kanisiusu ar 26:25.

KO TĀLĀK

RIT saskaras ar Canisius nedēļas nogales sērijas aizmugurē sestdien, 13. novembrī plkst. 16:05. Bufalo pilsētā.