RAIDER RUN TURPINĀS: Pal-Mac meiteņu futbols pāriet uz Far West Regional

Pirmo reizi divu nedēļu laikā Pal-Mac nebūtu jāuztraucas par lietus un mitriem apstākļiem spēlē. Ideāli laikapstākļi novembra futbolam izveidojās Penjaņā, lai Red Raiders spēkosies ar citiem sekcijas čempioniem Haverlingu, lai noskaidrotu, kurš B klases meitenēm pārstāvēs V sadaļu reģionālajos reģionos.

Pirmās 10 minūtes pagāja mierīgi, komandām iekārtojoties sacensībām. Pal-Mac sita pirmais, jo Reigans Dīls guva vārtus pie 10 minūtes. Tomēr rezultāts ātri atdzisis, jo Rams un Red Raiders cīnījās līdz puslaikam, rezultātam saglabājoties 1:0 līdz pirmajam 40.

Otrais puslaiks sākās tāpat kā pirmais, uzreiz vārti netika gūti, un tas tā arī paliks otrā puslaika pirmajās 20 minūtēs. Kailija Vēga gūtu galvenos vārtus otrā puslaika 23 minūtē, palielinot Pal-Mac pārsvaru līdz 2:0. Kad līdz spēles beigām bija atlikušas piecas minūtes, Haverlings guva ļoti nepieciešamos vārtus, samazinot pārsvaru līdz 2:1. Tomēr Pal-Mac spēja apturēt Rams sagrābšanu pilnībā spēles beigās, uzvarot savā aizvainojuma mačā pret Haverlingu ar 2:1 un, pats galvenais, nobloķējot vietu štata izslēgšanas spēļu reģionālajā kārtā. Tagad Pal-Mac sestdien spēlēs ar B klases pārstāvi no VI sadaļas. Lewiston Porter un Roy-Hart uzvarētājs dosies uz V sadaļu, lai sestdien pulksten 17:00 Kaledonijā-Mumfordā sacenstos ar Pal-Mac.