Jaunanglijas patrioti Bufalo Bills kopsavilkumā

'Bills' izlaida savu pirmo sezonas spēli pret New England Patriots, un tagad komanda ir par vienu mazāk uzvarēta. Tomēr Bills aizsardzība paveica lielisku darbu, neļaujot Patriots gūt atkārtotus vārtus, un, neskatoties uz zaudējumu, viņi guva uzvaru pret aizmugures durvīm. NFL izredzes .

Un tad bija trīs. Pats, Chiefs un 49ers — no visām komandām — joprojām nav uzvarēti, ejot uz 5. nedēļu. Bet kā ar Patriots un Bills? Vai Patriots var turpināt ripot, un tas ir Bufalo sānslīdes sākums, vai arī viņi atspēlēsies? Analizēsim spēli, lai atrastu atbildes uz šiem jautājumiem.

Buffalo Bills Defense

Aizsardzība darīja savu darbu, un viņi to darīja labi. Tremaine Edmunds šajā dienā veica 11 sitienus , bet trīs citi publicēja sešus uzdevumus, lai izplatītu bagātību: Wallace, Milano un Poyer. Aizsardzības vienība noturēja Tomu Breidiju un viņa Patriots līdz tikai 224 jardiem un tikai 11 pirmos kritienus četrās spēles ceturtdaļās. 18 pret 39 un tikai 150 jardi Tomam Breidijam ir uzvara pēc lielākās daļas aizsardzības standartu. Septiņi trīs un outs un deviņi sitieni Pats labā. Tas ir saistīts ar Beličika laikmeta sliktāko. Tātad, ko dod?

Kritiskie apgrozījumi

Bills uzbrukumā tika gūti 375 jardi un vairāk nekā divreiz vairāk pirmo kritienu skaits nekā Patriots ar 23. Taču kļūdas galvenajos momentos Bills maksāja daudz. Tas sākās agri ar Džoša Allena dienas pirmā izvēle , kur Pats pārņēma vadību uz 31 jarda līnijas. Patriots nobrauca un guva vārtus, lai gan netrāpīja PAT.

Pēc tam slikto metienu sērijā Korijs Bojorkess bloķēja savu sitienu, un Pats to ieskrēja, lai iegūtu piezemējumu. Šoreiz PAT bija labs un pēkšņi rezultāts ir 13-0. Pirmais puslaiks bija smags Bills faniem. Pēc tikai vieniem vārtu guvumiem otrajā ceturtdaļā šķita, ka vairāk ir tāda pati veca veiksme, spēlējot AFC East pret New England. Taču trešā ceturtdaļa bija laba. Džošs Allens izdarīja 6 pret 6 un nobrauca BIlls laukumā, lai gūtu vārtus tikai deviņās spēlēs. Un Bills ir atpakaļ tajā 10-13. Šī bija pirmā reize, kad Pats aizsardzībā tika gūti vārti 2019. gada sezonā.

00 ikmēneša stimulēšanas čeki

Taču apgrozījuma problēmas nepazudīs. Pēc tam, kad Džošs Allens izdarīja 3 pārtvertas bumbas un pameta spēli ar sitienu ar galvu, Mets Bārklijs arī iemeta izvēles rūtiņu. Tas bija ārkārtīgi sarūgtināts pēc tam, kad Bills turēja Breidiju un Patsu uz vārtu līnijas, lai piespiestu gūt vārtus. Bārklijs paveica lielisku darbu, virzot komandu atpakaļ uz sarkano zonu... tikai tad, kad Čungs atņēma piespēli.

Jāatzīst gods abām aizsardzībā. Pats aizsardzība spēlēja neticami labi, noturot Bills tikai 10 punktus un, protams, Tomam Breidijam tikai 16 punktus, vienlaikus dodot viņam četras papildu iespējas, ir pārsteidzošs darbs aizsardzībā no Bills puses.

Tas mūs noved pie šiem jautājumiem; ko tas viss nozīmē? Vai Pats vadīs galdu? Es tā nedomāju. Es uzskatu, ka Bills vienkārši iedeva citām uz aizsardzību noskaņotām komandām rokasgrāmatu, kas vismaz izsitīs vienu vai divas uzvaras Patriots sezonā. Un kā ar likumprojektiem? Vai viņi tagad ir lemti regresam? Nē. Lai gan Pats tikko parādīja pārējiem NFL, kā grabēt un traucēt Džošu Allenu. Tomēr viņiem ir atlikušas daudzas uzvaramas spēles, un pat tad, ja Pats vada galdu, viņi joprojām ir likumīgs pretendents uz kādu no šīm aizstājējzīmju vietām. Frenks Gors turpinās sist bumbu . Bārklijs gūs panākumus, ja Alens kādu laiku būs prom. Un Bills aizsardzība ir briesmīga.

Bufalo komandai 2019. gadā vēl ir priekšā daudz uzvaru.