Markuss Vitmens zaudē Cal-Mum C klases State Play-In kārtā

Markusa Vitmena 'Wildcats' sezona beidzās pirmdienas vakarā, kad viņi V sadaļas C2 štata spēļu turnīra atklāšanas kārtā ar 58:53 piekāpās Caledonia-Mumford Raiders Veilendas-Kohoktonas vidusskolai. Zaudējums beidzas Markusa Vitmena komandas sezonai, kas izcīnīja skolas pirmo sekcijas čempionātu kopš 1976. gada.

-

Piektdienas vakarā, kad uzvarēja Sectional titulu pāri, Wayland-Cohocton stadionā tā bija elektriska, ātra pirmā ceturtdaļa, kurā abas komandas guva 14 punktus. Otrajā ceturtdaļā Raiders ar 16:12 pārspēja Wildcats, puslaikā izvirzoties vadībā ar 30:26. Markuss Vitmens izgāja no ģērbtuves un guva 14 trešās ceturtdaļas punktus, samazinot Caledonia-Mumford pārsvaru tikai līdz diviem. Wildcats cīnījās ceturtajā ceturtdaļā, taču atspēlējās, kad vecākais Vins Molisani un otrā kursa students Kails Veids trāpīja vēlu soda metienus, lai nostiprinātu uzvaru.

Kails Veids (17), Vins Molisani (16) un Džo Laursens (13) kopā guva 46 no Caledonia-Mumford 58 punktiem.

kurš uzvarēja rēķinu spēlē

Liams Prendergasts Markusa Vitmena labā guva 18 punktus. Džordans Lahue pievienoja 16, 14 no tiem otrajā puslaikā.

Trešdienas vakarā Ņūarkas vidusskolā Caledonia-Mumford tiksies ar C2 čempionu Lyons.