Kornels apspēlē Dartmutu, 1:0

Agrīni gūtie vārti un 11 atvairīti sitieni palīdzēja Kornelas vīriešu hokeja komandai panākt 1:0 pārsvaru pār Dartmouth, sestdienas vakarā vēl viena izpārdotā skatītāja priekšā Linas Rinkā.

un palīdzēja Mičelam gūt otros vārtus tikpat daudz nakšu laikā Kornelam, kurš ieiet trīs nedēļu pārtraukumā ar kopējo bilanci 7-5-0 un 5-3-0 ECAC Hockey spēlē.

Kornels visu nakti kavēja Dartmutas uzbrukumu, naktī gūstot tikai 11 sitienus. Big Red apsteidza Big Green ar 27:11 starpību, kas ietvēra atzīmi 21:5 pēdējās 40 spēles minūtēs.

'Mūsu puiši sacentās lielākoties, izņemot vienu maiņu otrajā periodā,' sacīja Džejs R. Blūms 77. gada vīriešu hokeja galvenais treneris. 'Es domāju, ka mēs esam augstāki par cilvēkiem un padarīju to sarežģītu. Man likās, ka savā d zonā esam stabili, daudz bloķētu metienu, kas bija galvenais. [Dārtmutai] ir šaušanas mentalitāte, un mūsu puiši paveica labu darbu, nepieļaujot, ka tas notiek.

Jauniešu vārtsargs Kūpers Bleks naktī apturēja 26 no 27 metieniem Dartmouth (1-8-1, 1-5-1), kuras bezuzvaru sērija pieauga līdz septiņiem.

Kā Tas Notika

Kornels jau trešo spēli pēc kārtas guva vārtus spēles pirmajās trīs minūtēs, kad Mičela sitiens no kreisā punkta atrada ceļu garām Blekam.

Segers uzvarēja atrāvienā, novedot pie Mičela marķiera, raidot ripu tieši atpakaļ pret Stjenburgu, kurš ātri piespēlēja Mičelam par sitienu no punkta kreisās malas.

Pēc vārtu guvuma lielā sarkanā aizsardzība bija spēcīga, neļaujot Dartmutai izveidot lielus uzbrukumus visā sacensību laikā.

'Mēs jūtamies ērti šovakar būt vadībā ar 1:0,' sacīja Šēfers. 'Šī bija pirmā reize, kad es sajutu, ka daudzās spēlēs, kas bija ļoti, ļoti saspringtas, mēs bijām apmierināti ar to. Mēs tikai turpinājām spēlēt, ierobežojām viņu iespējas un joprojām radām savējās. Pret viņiem ir grūti spēlēt. Viņi smagi cīnās, smagi strādā, un mēs nekad neatkāpāmies no spēles plāna. Mēs būsim šajās saspringtajās spēlēs visa gada garumā. Tā tas būs no šī brīža līdz sezonas beigām.'

vai būs 4. stimulu pārbaude

Kornels naktī atvairīja 18 metienus, no kuriem pieci tika gūti finālā ar 2:27, kad Dartmouth pievilka savu vārtsargu par papildu uzbrucēju.

Vecākais aizsargs un vecākais uzbrucējs — katrs bloķēja Kornela vadībā esošos trīs metienus naktī.

'Viņiem bija vairāk atvairīšanas nekā man šovakar,' sacīja Šeins, 'kas ir laba zīme mūsu d-korpusam un gaidāmajām labām lietām.'

Spēles piezīmes

• Sestdien bija 143. visu laiku tikšanās starp Ivy League skolu pāriem. Līdz ar uzvaru Kornels pārspēja Dartmouth visu laiku ar 86-50-7 un ir uzvarējis sešas no pēdējām deviņām pār Big Green.

• Ar saviem vārtiem Mičels reģistrēja savu pirmo koledžas vārtu sēriju un ir pirmais Kornelas zilo līniju spēlētājs, kurš guvis vārtus pēc kārtas, kopš viņam bija divu spēļu sērija 2019.–2020. gada sezonas beigās.

• Šeina izslēgšana bija piektā viņa koledžas karjerā, jo viņš kļuva par pirmo lielo sarkano tīkla aizsargu, kurš izslēdza pretinieku Linas Rinkā kopš 2021. gada 20. novembra pret Yale.

• 11 atvairīto atvairīto atvairīto sitienu skaits ir vismazākais Kornela vārtsarga rezultāts, kopš Metjū Galajda 2017. gada 28. oktobrī veica arī 11 atvairītos metienus pret Alabama-Hantsville.

• Uzvara ar 1:0 bija pirmā šāda veida spēle programmā kopš 2022. gada 25. februāra pret Quinnipiac. Tā bija pirmā reize, kas notika Linas Rinkā kopš 2021. gada 30. oktobra pret Alaska Fairbanks.

Skatoties uz priekšu

Kornels uzņems AIC pēc programmas trīs nedēļu pārtraukuma no sacensībām. Big Red and Yellow Jackets atklās divu spēļu sēriju bez konferences Linas Rinkā 29. decembrī ar pulksten 19.00. ripas nomešana. Spēles darbība tiks pārraidīta ESPN+, kā arī WHCU (870 AM, 97,7 FM) ar Džeisonu Vainšteinu un Toniju Eizenhūtu.