J.J. Peterka, Džeks Kvins panāk Amerks uzvaru pār Crunch ar 5:3

Jauniešu uzbrucēji Džeks Kvins un Dž. Peterka katrs guva vienreiz pa vārtiem un pievienoja divas rezultatīvas piespēles, paceļot Ročesteras 'Americans' (1-1-0-0) uzvarā ar 5:3 pār valsts iekšējo sāncensi Sirakjūsas 'Crunch' (1-1-1-0) komandas 2021./2022. gada spēlē. Atklāšanas piektdiena arēnā The Blue Cross.

Līdz ar uzvaru Ročestera ir savākusi vismaz vienu punktu 22 no pēdējām 34 spēlēm pret Sirakūzām, kas datētas ar 2018-19 kampaņas sākumu, 18-12-3-1. Turklāt šī vakara sacensības bija septītā reize, kad Crunch bija Ročesteras mājas sākuma pretinieks, tostarp trīs reizes pēdējo piecu gadu laikā. Mājas atklāšanas mačos pret Sirakūzām 'Amerks' uzlaboja rezultātu līdz 6-1-0-0.

Kamēr gan Kvins, gan Pīterka savāca savus pirmos daudzpunktu centienus šajā kampaņā, Ročesteras labā vārtus noslēdza Šons Malons un aizsargi Ītans Provs un Džošs Tevess. Provs un Tevess bija viņu pirmie punkti kā Amerks, savukārt Linuss Veisbahs guva savu pirmo profesionāļa punktu ar rezultatīvu piespēli Ročesteras pirmajā vārtu guvumā.

youtube netiek pareizi ielādēts pārlūkā Chrome

Vārtsargs Ukko-Pekka Lūkonens nopelnīja otro iesākto vārtu tīklā un atvairīja 21 metienu, lai sasniegtu savu sezonas rekordu 1:1:0, vienlaikus izdarot arī rezultatīvu piespēli.

Pirmo gadu uzbrucēji Saimons Raifors un Džeidons Dureau guva savus pirmos AHL vārtus, savukārt Antuāns Morands pievienoja savu pirmo sezonas rezultātu Sirakjūsas komandai, kas šobrīd ir 1:1:1:0. Tīkla aizsargs Hugo Alnefelts šajā kampaņā piedalījās trešo reizi un, neskatoties uz to, ka apturēja 17 no 21 metiena, viņš cieta zaudējumu.

Pēc tam, kad Crunch pirmajā posmā atklāja rezultātu 4:47, Amerks atbildēja ar četriem vārtiem pēc kārtas, panākot 4:1 vadību pie trešā perioda atzīmes 13:55.

Pēc pirmajiem Amerks vārtiem no Prow, Jankovskis saņēma piespēli no Veisbahas, kad viņš nolaida pussienu. Pirms bijušās pirmās kārtas izvēles rūts sasniedza hashmarkus, viņš ripu atstāja Provam. Aizsargs skrēja pretī tīklam, pēc tam raidīja sitienu ar aizmuguri garām Hugo labajai kājai, izlīdzinot rezultātu viens ar 4:25 pirmajā periodā.

Pēc pārtraukuma Amerks ieguva savu pirmo vadību šajā naktī, pateicoties Tevesam sezonas pirmajam rādītājam mazāk nekā četras minūtes otrajā periodā. Pēc tam, kad Crunch atvairīja Lūkonena ripu, viņš to virzīja uz Tevesu. Pēc tam aizsargs nesa ripu pa ledu un nogāza to no gala dēļiem, pirms sāka to atgūt. Tevess pārspēja savus zilo laineru biedrus un paslīdēja aiz Hugo.

Vienīgā rezultatīvā piespēle tika ieskaitīta Lūkonenam, atzīmējot viņa pirmo AHL punktu karjerā.

Vēlāk stanzā Amerks dubultoja savu pārsvaru, panākot 3:1, Kvinam sadarbojoties ar Peterku pie atzīmes 13:47. Peterka pacēla ripu trapecveidā aiz Crunch zonas un pacietīgi gaidīja, pirms atdeva piespēli Kvinam netālu no kreisā apļa.

kā ātri kļūt populāram vietnē youtube

Ročestera palielināja pārsvaru līdz trīs vārtu spilvenam, kad Malons precīzi ieraidīja metienu augšējā stūrī, kad pēdējā freimā bija atlicis 6:05. Malone vārtus guva, pateicoties perfektai Pēterkas un Kvina piespēlei.

Kvins tagad rāda vārtus abpusējās spēlēs, lai sāktu 2021.-2022. gada sezonu, un septiņus punktus (2+5) viņa pēdējās piecās spēlēs, kas aizsākās pagājušajā sezonā.

Tikai 58 sekundes pēc Malona pirmajiem vārtiem sezonā, Morands guva īsu sitienu, pirms Peterka tika apbalvots ar savu pirmo profesionālo marķieri, jo viņš tika sagriezts, vienatnē skrienot uz tukšiem vārtiem, kamēr Hugo tika izvilkts par papildu slidotāju.

Crunch pievienoja savus pēdējos šīs nakts vārtus, kad līdz pamatlaika beigām bija atlikušas 30 sekundes, taču bija par vēlu, jo Ročestera izcīnīja savu pirmo uzvaru sezonā ar rezultātu 5:3.

Pirmo reizi kopš 2019.-2020. gada sezonas 'Amerks' dodas uz ziemeļiem no robežas, kad viņi sāk četru spēļu Kanādas ceļa svārstības, kas sākas ar 16:00. matinee Coca-Cola Coliseum sestdien, 23. oktobrī pret Toronto Marlies. Šī spēle būs pirmā abu klubu savstarpējā spēle kopš 2020. gada 8. februāra, un tās tiešraidē pārraidīs kanāls The Sports Leader 95.7 FM/950 AM ESPN Rochester, kā arī AHLTV.