Ithaca atved mājās trešo Cortaca Jug pēc kārtas, uzvarot MetLife stadionā

Ithaca College futbola komanda uzvarēja SUNY Cortland ar 32:20 61. Cortaca Jug spēlē 16. novembrī MetLife stadionā East Retherford, Ņūdžersijā. Spēle pārspēja III divīzijas futbola spēles apmeklētības rekordu ar 45 161 cilvēku. Tā ir Bombers trešā Cortaca Jug uzvara pēc kārtas.

Austrumreterfordā tā bija saulaina un bez mākoņiem, bet temperatūra bija vēsa 41 grāds. MetLife stadions bija pārpildīts ar visu vecumu faniem, kuri sportoja Bomber blue gear vai Red Dragon red. Jumbotrons demonstrēja kadrus, kuros abas komandas pēdējo vairāku mēnešu laikā uzņēma studenti, gatavojoties lielākajai III divīzijas futbola spēlei vēsturē.

Pirmajā puslaikā Bombers saglabāja kontroli, pārvaldot bumbu 21:33 no iespējamā 30 minūšu puslaika. Viņi guva vārtus, pirmo reizi iegūstot bumbu ar 80 jardu sitienu. Vecākais aizsargs Džo Žerminerio piesteidzās pie 1 jarda piezemējuma, un pirmgadnieks Niks Bahamonde izpildīja papildpunktu, panākot Bombrers vadību ar 7:0, līdz pirmajā ceturtdaļā bija atlikušas nedaudz mazāk kā deviņas minūtes.

Kortlends savā pirmajā piegājienā spēja nodrošināt divus pirmos sitienus, taču vecākais aizsargs Brets Segala piespēlēja snap sitienu, un to atguva Bombers vecākais aizsargs Džons Hadaks uz 40 jardu līnijas. Tomēr South Hill komandu pēc atlabšanas nomocīja sodi, un tā tika atstumta līdz 49 jardu līnijai. Pēc tam, kad Žerminerio veica 11 jardu sitienu ar 3. un 27. sitienu, pirmgadnieks Niks Bahamonde veica 48 jardu sitiena mēģinājumu ar ceturto sitienu, taču viņš pirmo reizi sezonā atspēlējās, kad sitiens tika garām pa labi.