Hobārta krīt pret Itaku, 31-7

Nacionālajā rangā esošā Ithakas koledžas futbola komanda otrajā ceturtdaļā izmantoja pāris kļūdas Hobārtas koledžā, un tikai 15 sekunžu laikā pārsvaru ar 7:0 pārvērta par 21:0 ceļā uz uzvaru ar 31:7. pār valstsvīriem.

Pagrieziena punkts

vai jums ir jāatmaksā bērna nodokļa atlaide
  • Pēc bezvārtu pirmās ceturtdaļas Džeilens Hainss otrās ceturtdaļas pirmajā izspēlē guva vārtus ar 1 jardu, panākot Ithaca vadību ar 7:0. Piezemējums noslēdza 15 spēļu, 87 jardu disku.
  • Pēc tam Hobart pārcēlās uz Bomber teritoriju, bet Dereka Slyvkas pārtveršana un 35 jardu atgriešanās ļāva Ithaka sasniegt Hobārtas 38. Trīs spēles vēlāk saspēles vadītājs A.J. Vingfīlds ar aizmuguri iemeta Billijam Tedeski, kurš pēc tam pa kreiso malu raidīja 30 jardu TD Džeilenam Leonardam-Osbornam.
  • Nākamajā 'Statementmen' izspēlē pēc cīņas snaps pārspēja aizsarga galvu. Džeisons Hābers pie 21. sitiena paņēma pazaudēto bumbu un iesita piezemējumam. Puslaikā Ithaca izvirzījās vadībā ar 21:0.

Galvenā statistika

• Ithaka pārspēja Hobārtu ar 329:220.
  • Bombers bija 10-of-18 ar trešo sitienu un 3-of-4 pēc ceturtā sitiena. Statemen bija 4-of-12 ar trešo sitienu un 1-of-4 pēc ceturtā zaudējuma.

Hobārtas ievērojamākie

• steidzās sasniegt komandas rekordu 54 jardus, ieskaitot 19 jardu piezemējumu, kad ceturtajā ceturtdaļā bija atlikušas piecas minūtes.
  • piecas reizes nesa bumbu 24 jardus un bija Hobārtas labākais uztvērējs ar sešiem tvērieniem 73 jardos.
  • Linebacker spēlēja 11 labumos, ieskaitot vienīgo atlaišanu no spēles.