Apšaudē ar lāčiem neizšķirts, 5:4

Sirakjūsas 'Crunch' trešajā periodā guva divus vārtus, piespiežot pagarinājumu, taču galu galā šonakt Upstate Medical University arēnā sērijā piekāpās Hēršijas 'Bears' ar 5:4.

Remi Elie, Andrejs Sustrs un Čārlzs Hadons ierakstīja vairāku punktu centienus, komandai sasniedzot 5-5-1-1 sezonā un 1-0-0-1 četru spēļu sezonas sērijā pret Bears.

Vārtsargs Amirs Miftahovs atvairīja 31 no 35 metieniem Crunch rindās. Fīnikss Koplijs atcēla 34 no 38 un 2 no 3 sitieniem starp lāčiem. Sirakūzas bija 1 pret 5 spēka paņēmienā un 2 pret 3 soda sitienos.

Bears atklāja vārtus tikai 43 sekundes pēc spēles. Džo Snaivijs piespieda grozu un lika Bekam Malenstīnam gūt vārtus, kad viņš slidoja no labās malas. Crunch ātri izlīdzināja rezultātu 32 sekundes vēlāk, kad Gabriels Dumonts pabaroja Šonu Deju par kreiso punktu.

Hershey atguva vadību 11:25, atrodoties spēka paņēmienā. Bobija Nardella sitiens no kreisā apļa apakšas tika apturēts, taču Snivelijs atrada atlēkušo bumbu un iesita to. Sirakūzas pēc 15. minūtes atbildēja, otrreiz panākot neizšķirtu. Koplijs apturēja Hudona īso izrāvienu, bet ripa palika ielokā, lai Elie varētu pārsist pāri vārtu līnijai.

Bears guva divus vārtus tikai ar astoņu sekunžu starpību, otrajā periodā panākot 4:2. Pulksten 8:23 Snivelijs guva savu otro nakti, novirzot Gereta Pilona sitienu ar punktu, kad viņš šķērsoja zonu. Dažas sekundes vēlāk Dreiks Rymša centrēja ripu no labās malas, lai Raiens Dmovskis piedalītos, kad viņš nogrieza ripu.

Sirakūzas trešajā periodā guva divus vārtus, atkāpjoties no divu vārtu deficīta un piespiežot pagarinājumu. Tikai 23 sekundes pēc trešā perioda Elie atradās būra priekšā, lai ar lāpstu izmestu otro nakti pēc tam, kad Dumonts apgāza Sustra metienu pa labo apli. 12:29 Sustrs guva savus vārtus, panākot neizšķirtu, atrodoties cilvēka pārsvarā. Atspēriens nāca atpakaļ pa slotu, lai zilā lainera nosūtītu mājās ar sitienu.

Pēc bezvārtu pagarinājuma spēle nonāca līdz sitienam. Pirmajā kārtā vārtus guva Geidžs Gonkalvess un Maiks Sgarbossa. Hudons tika bloķēts viņa otrās kārtas mēģinājumā, bet Snivelijs guva vārtus Bears labā. Hershey nodrošināja uzvaru, kad Koplijs trešajā kārtā apturēja Otto Somppi.