Crunch uzvarēja Monsters ar 5:1

Sirakjūsas 'Crunch' šonakt Rocket Mortgage FieldHouse ar 5:1 uzvarēja Klīvlendas 'Monsters'.

Ņujorkas štata thruway atpūtas zonas

Zaudējums pagarina bezuzvaru sēriju līdz piecām spēlēm un noved pie komandas līdz 5-6-2-1 sezonā un 2-1-2-0 astoņu spēļu sezonas sērijā pret Monsters.

Makss Lagace apturēja 27 no 32 metieniem Crunch labā. Daniils Tarasovs ierakstīja uzvaru, atmetot 23 no 24 metieniem starp Monsters caurulēm. Sirakūzu spēka paņēmiens bija 0 pret 3, bet soda sitiens bija ideāls 4 pret 4.

vai man ir nepieciešams pieraksts uz sociālā nodrošinājuma biroju

Klīvlenda bija pirmā pie galda 4:27 spēlē. Adams Helevka ieslidoja ripu zonā pa kreiso malu dīvainā uzbrukumā, pēc tam raidīja padevi, lai Brendans Gaunce gūtu vārtus no labā apļa. Otrajā periodā viņi dubultoja savu pārsvaru 1:19, kad Trejs Fiks-Volanskis no labās malas raidīja futbolistu.

Crunch beidzot atbildēja un nozaga vienu atpalicību pusceļā cauri vidējam kadram. Remijs Elijs izraka ripu no malām un centrēja, lai Geibs Fortjē varētu iesist.

Klīvlenda atguva divu vārtu pārsvaru, otrajā mačā paliekot 4:09. Kols Kasels izrāvās pa kreiso malu un pārspēja Lagesu 2 pret 1.

Monsters turpināja palielināt savu pārsvaru pēc vēl viena dīvaina sitiena pie trešā perioda atzīmes 11:05, kad Džastins Skots nonesa ripu pa labo malu, pirms to iešāva. 14:50 Gonce aptvēra aizmuguri. būrī un iesprūda savā otrajā naktī, lai bloķētu uzvaru.