Kornels uzlabo rezultātu līdz 9:0 pēc uzvaras pār Bostonas Universitāti

Metjū Galajda sestdienas vakarā noteikti atstāja Madison Square Garden laimīgāk nekā pēdējo reizi Pasaules slavenākajā arēnā. Kornelas vīriešu hokeja komandas izcilais junioru vārtsargs atvairīja 28 metienus, atvairot Big Red, izcīnot uzvaru pār Bostonas Universitāti 2:0 reizi divos gados notiekošajā Red Hot Hockey spēlē, izdzenot murgainā izgājiena dēmonus komandas braucienā uz Ņujorku pagājušajā gadā.

No kreisās puses Maikls Regušs, Mets Stjenburgs un Sebastians Dirvens svin Regušu

Galajdas pirmās sezonas pārtraukuma priekšā un 15. reizes tikai 65 karjeras sākumos koledžas līmenī Kornels pirmo reizi kopš 1969.–1970. gada uzlaboja rezultātu līdz 9:0 — šī ir neaizmirstama sezona, kurā Big Red nekad netika uzvarēts, izvirzot vadībā. uz programmas otro un pēdējo valsts čempionātu. Kornels otro reizi pēdējo trīs gadu laikā ir pēdējā nezaudētā komanda I divīzijas rindās.

Ja Big Red šogad ir parādījis vājumu, tad tā ir nespēja sākt spēles uz spēcīga pamata. Sestdiena nebija izņēmums, jo BU draudēja agri un bieži vien vairāk nekā 10 minūtes. Galajda labāko atvairīto sitienu veica spēles 14. minūtē, kad viņš atvairīja Aleksa Brinka atraušanas mēģinājumu.