ČEMPNI: Pal-Mac meitenes izcīna lietus izmirkušās B1 klases V sadaļas titulu

Piektdienas vakarā Finger Lakes Community College galveno vietu ieņemot lietum, Pal-Mac Red Raiders cerēja iegūt uzvaru no Hornelas Red Raiders. Mačā, kurā šķita, ka liktenis nosaka maču, Pal-Mac pārspēj lietus un Hornell ar 2:0, lai nodrošinātu V sadaļas B1 klases titulu. Tas bija viņu trešais čempionāts pēdējo 6 sezonu laikā, un Covid komanda noraidīja pagājušā gada sastāvu pēc komandas slēgšanas pirms pēcsezonas.

Pirmajā puslaikā tika noskaņots liktenis, abām Red Raider komandām puslaikā cīnoties 0:0. Pastiprinoties lietum, darbība laukumā pastiprinājās. Mollija Seitera otrā puslaika sākumā raidīja vārtus vārtu aizmugurē, kas noteiks toni atlikušajai mača daļai. Meja Ikevuda ielaida apdrošināšanas vārtus pie 26 collu atzīmes, kuras laikā lietus piemeklēja drudzi. Tomēr tas būtu viss, kas Pal-Mac būtu vajadzīgs, jo pēdējās 14 spēles minūtēs viņi spēja kontrolēt lielu daļu bumbas kustības. Pēdējās sekundēs Pal-Mac Red Raiders atvairīja bumbu, ļaujot viņiem nodrošināt B1 klases kroni.

Šis tituls ir jau trešais daudzgadīgo Finger Lakes East meiteņu futbola jaudas Pal-Mac sešu gadu laikā, kas datēts ar viņu uzvarām 2016. un 2018. gadā.

Pal-Mac tagad otrdienas vakarā tiksies ar Haverlingu B klases valsts kvalifikācijas kārtā, vietā un laikā, kas tiks noskaidrots.