BRĒMERS: Sirakūzas stilā aizsūta piecus seniorus

Ir pagājuši vairāk nekā pieci gadi un četri mēneši, kopš Dahuans Kolmens Džeimsvilas-Devitas vidusskolā sēdās trīs štata čempionāta trofeju priekšā un paziņoja, ka izvēlēsies spēlēt basketbolu Sirakūzās, nevis Kentuki un Ohaio štatā. Pirms mazāk nekā septiņiem mēnešiem Endrjū Vaits III tikai trešo reizi trīs mēnešu laikā ievietoja Twitter vietnē, paziņojot par pāreju uz SU.

Pirms diviem mēnešiem Džons Gilons iemeta 43 punktus, realizējot 13 metienus, novedot pie Orange uzvaras pagarinājumā izbraukumā NC State. Dojins Akintobi-Adeyeye uzzināja, ka ir pievienojies komandai otrajā kursā, un uzzināja, ka ir saņēmis stipendiju pirms vecāko sezonu. Tas notika pagājušā gada janvārī, kad Tailers Robersons izcīnīja 20 atlēkušās bumbas Kameronas iekštelpu stadionā, komandas regulārajā sezonā izcīnot uzvaru. Aukstā sestdienas pēcpusdienā šie pieci seniori aizvadīja savu pēdējo spēli Carrier Dome. Visi pieci komandai pievienojās dažādos laikos un atstāja savu nospiedumu programmā.

Kamēr 30 448 fani pavadīja savu pēcpusdienu, vērojot, kā Sirakūzas dominē regulārās sezonas finālā, pārspējot Georgia Tech ar 90:61, katrs no pieciem senioriem finišēja ar augstu noti. Divas no grūtākajām situācijām šogad sagādājušas Kolmanam un Robersonam, kurš laukumā redzējis daudz mazāk nekā iepriekšējā sezonā.

Kad Kolmens ieradās universitātes pilsētiņā, viņš bija Ņujorkas štata basketbolists, ESPN 14. izredzes kandidāts valstī, un Scout ieguva 97. balles no 100. Vietējam talantam nekavējoties tika liktas lielas cerības, taču sarežģīti savainojuma apstākļi lika viņam izlaist ilgāku laiku visas karjeras laikā. Pēc tam, kad ceļgala operāciju dēļ viņš izlaida visu savu junioru sezonu, viņš atgriezās vecāko gadu un spēlēja 17 minūtes katrā spēlē. Tomēr šajā sezonā atgriezās mokoši savainojumi, kuru dēļ viņš lielāko daļu gada bija spiests būt ārpus rotācijas. Kad sestdienas spēle beidzās, Domā atskanēja dziesmas We Want Coleman dziedājumi. Kad otrā puslaika atzīme bija 3:02, Dahuans pieteicās spēlē, izsaucot stāvovācijas, lai nospēlētu pēdējās minūtes. Kā Džims Boheims ir teicis neskaitāmas reizes, un atkal pēc šīs spēles, ir tikai daži stingrāki un motivētāki spēlētāji, nekā Koulmens visu SU karjeru.

Kas attiecas uz Taileru Robersonu, kāpumi un kritumi Ņūdžersijas izcelsmes Savienībai nav bijis nekas jauns. Lai gan viens no pēdējā laika labākajiem atlēkušo bumbu guvējiem, viņam nav sveša ilgstoša darbība Džima Boheima suņu būdā. Savā junioru gadā viņš redzēja, ka viņa minūtes samazinājās vēlāk regulārajā sezonā, pirms daudziem sensacionāliem centieniem pēcsezonas spēlē. Pazīstams ar saviem aizsardzības centieniem, kā arī satriektajiem dēļiem, Robersons vienmēr ir paveicis daudzas lietas, kas nav redzamas statistikas lapā. Neatkarīgi no tā, vai tā ir spēle aizsardzībā ar taisnām rokām, bumbas izmešana uzbrūkošam atsitienam vai atgrūšana, lai piesaistītu pūļa enerģiju, Robersonam kalnā pavadītajā laikā ir bijis daudz spēļu, kas mainīja spēli. Viņa sestdienas diena ietvēra vētrainus aplausi par ceremoniju, kā arī lielu laika sprīdi. Lielu uzmanību piesaistīja arī vienmēr enerģiskais sola svinību meistars Dojins Akintobi-Adeyeye. Dojins svinēja Senioru dienu ar spaini pēdējās minūtēs.

tajā pašā dienā std testēšana Lasvegasā

Vairāku absolventu pārcelšana ir diezgan neatklāta teritorija, kad runa ir par Sirakūzu basketbolu. Tomēr lēmums doties pēc Endrjū Vaita III un Džona Gilona III noteikti atmaksājās. Visā viņa šīs sezonas laikā Orange fani bija tik satraukti par Endrjū Vaitu III. Vaits šogad 'Orange' rindās septiņās spēlēs pēc kārtas guva 20 plus punktus un ir komandas rezultatīvākais spēlētājs. Vaita konsekventās punktu gūšanas spējas ir kļuvušas milzīgas, un tās kulminācija ir sestdienas 40 punktu sprādziens.

Ir daži spēlētāji, kurus Sirakūzu fani atcerēsies vairāk par vienu sezonu nekā Džons Gilons. Nepietiekama izmēra aizsargs nesa kravu, lai pārspētu NC State, un, protams, viņa spārna sitiens pārspēja Djūku pie skaņas signāla. Sākot ar šo gadu kā sestais, viņš pārņēma Frenka Hovarda vadības grožus un kļuva par uzbrukuma katalizatoru. Pēc tam, kad viņš senioru dienā publicēja double-double, Džims Boheims atzīmēja, ka vēlas, lai Gilons varētu atgriezties vēl vienu gadu, sakot, ka viņš būtu visas līgas spēlētājs.

Lai gan visiem pieciem Sirakūzu senioriem ir dažādi stāsti, viņu ietekmi uz programmu nevar novērtēt par zemu. Neatkarīgi no tā, kas notiek atlikušo gada daļu pēcsezonas spēlē, atmiņas, ko šie piecinieki radīja faniem, 315. laikā, vienmēr paliks.

Kīts Brēmers ir 2015. gadā absolvējis Ņūarkas vidusskolu, šobrīd mācās Sirakjūzu universitātē un ir vietnes FingerLakes1.com līdzstrādnieks. Komentārus un atsauksmes par šo rakstu var ievietot tālāk vai novirzīt uz Kītu uz [email protected]